Otto Kağıthane fiyatları

İstanbul şehrinin Kağıthane ilçesinde Otto Kağıthane projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Perma İnşaat – Caspian Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje tek bloktan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylelikle bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da yanıt verecek şekilde inşa edilmekte olan konutlar toplamda 4 bin 400 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Otto Kağıthane projesi bünyesinde 228 adet konut barındırıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Otto Kağıthane projesinde bulunan konutlar iki farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak yaşama kazandırılıyor. Söz konusu olan konutların büyüklükleri ise 55 metrekare ile 102 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Bahsi geçen proje kapsamında inşa edilmekte olan konutların fiyatları daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiyor.. Otto Kağıthane projesindeki 1+1 konutların fiyatları 580 bin TL ile 760 bin TL arasında değişiklik gösteriyor. Söz konusu olan 2+1 daireler ise 950 bin TL ile 1 milyon 100 bin TL arasındaki fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda.

Projede yer alan konutlar nerede inşa ediliyor?

Otto Kağıthane projesinde bulunan konutlar merkezi lokasyonu itibariyle de ilgi görüyor. Söz konusu olan projedeki konutlar Merkez Mahallesi, Ayazma Caddesi’nde inşa ediliyor.

Bahsi geçen konutların 2021 yılının Haziran ayı içerisinde teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 4448805