Optimum Meydan sosyal donatı olanakları

İstanbul’un Pendik ilçesinde, Optimum Yatırım Geliştirme firması imzasıyla hayata geçirilen Optimum Meydan konut projesi, toplam 6 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

114 daireden meydana gelen konut projesinde, 2 adet blok yer alıyor. Projede 1+1 tipte, 2+1 tipte ve 3+1 tipte daire seçenekleri mevcut. Projedeki 1+1 daireler net 40 ila 45 metrekare, 2+1 daireler net 75 ila 80 metrekare, 3+1 daireler ise net 95 ila 100 metrekare büyüklüğe sahip olarak tasarlandı.

Yüzde 75’i satılan konut projesinin Aralık 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Optimum Meydan konut projesi fiyat bilgisi

Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler 259 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler 399 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Konut projesindeki 3+1 tipteki daireler 315 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor ve konut projesindeki 1,5+1 tipteki dairelerin fiyatları ise 319 bin TL’den başlıyor.

Konut projesinde yüzde 10 peşinat ile yüzde 15 olarak 2 ara ödeme yapılıyor, kalan kısmı ise 0,98 oranla 120 ay vadelendirebilmek mümkün.

Optimum Meydan konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde birçok sosyal donatı bulunuyor. Projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi ve kafe gibi çeşitli sosyal donatı özellikleri yer alıyor.

Asansörlü konut projesinde ebeveyn banyosu da mevcut. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa edilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapıldı. Proje, aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Konut projesi, İstanbul’un gelişmekte olan bölgelerinden Kurtköy’de hayata geçiriliyor. Proje, Sabiha Gökçen Havalimanı’na, Kurtköy Anadolu Lisesi’ne, Kurtköy Pendik Bağlantı Yolu’na ve Teknopark İstanbul gibi yerlere oldukça kolay ulaşılabilir bir noktada hayata geçiriliyor.

Optimum Meydan konut projesi, Yenişehir Mah. Akkaya Sok. No: 15 34912 Pendik/İstanbul adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili tüm detaylı bilgilere 0216 378 85 83 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir