ONS İncek Residence’da 60 ay sıfır faiz

Ons_Incek_ResidencesAkıllı ev sisteminin yüksek standartlarını konforla birleştiren ONS İncek Residence, yatırım değeri yüksek uygun ödeme koşulları ile dikkatleri çekiyor.

Residence konut tiplerinin de vazgeçilmezi olan akıllı ev teknolojisinin en yüksek kullanıldığı konutlardan biri de ONS İncek Residence. Ons İncek, solo yaşam konseptine getirdiği akıllı çözümler ile kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Akıllı ev teknolojisinin getirdiği manuel kontrol kolaylığının yanı sıra, ONS İncek Residence’de tüm kontroller anahtar üzerinden yapılabiliyor. Kablosuz sadeliği, kontrol esnekliği ve sınırsız senaryo planlaması seçenekleri ile yüksek standartta kullanılan akıllı ev teknolojisi, residence hizmetlerinin yanında konforunuzu düşünen akıllı bir eve sahip olma imkanı sunuyor. ONS İncek Residence, hiçbir ekstra bilgisayar bağlantısı gerekmeden kullanıcıların programlayabileceği bir sistem ile akıllı ev teknolojisinin standardını da zirveye taşıyor.

İncek’te yükselen yapılar içerisinde en çok dikkati çeken ONS İncek Residence, 60 Aya kadar % 0 faiz imkanı ve uygun ödeme koşulları ile konforlu konutların sahibi olma imkanını da birlikte getiriyor. 30.000 TL peşinat ile % 0 faiz uygulamasıyla ses getiren ONS İncek Residence, yatımcıların en gözde projeleri arasında yerini aldı. VIP hizmetlerin yanı sıra, lokasyon olarak diğer projelerden farkını ortaya koyan ONS İncek Residence’de, kullanıcılar için en ince ayrıntılar bile düşünülüyor. Ödüllü bir mutfakta, prestijli bir yaşam alanı sağlayan ONS İncek Residence, hem konut içerisinde hem de konut dışarısında akıllı uygulamaları ile hayatı kolaylaştırıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın