Pazar, Nisan 21, 2024
Emlak Haberleri

Novus Gölyalı fiyat listesi

Novus Gölyalı projesi Airtech Mühendislik ve DKN Gayrimenkul Ortaklığı tarafından hayata geçirilmiştir. Gölbaşı villa projesi Ankara İli, Gölbaşı İlçesi, Karşıyaka Mahallesi’nde hayata geçirilmektedir. Satışları villa projesinde başlamıştır. Projenin teslim tarihi ne zaman, proje nerede yer almaktadır? Satılık villa fiyatları ne kadar? Tüm bu soruların cevaplarına haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Novus Gölyalı fiyat listesi hakkında bilgiler haberimizin devamında yer almaktadır.

Proje özellikleri neler?

Villa projesi Ankara İli, Gölbaşı ilçesinde yer alan arsa alanı üzerinde inşa edilmektedir. Mogan Gölü manzaralı lüks bir villa projesinde toplam 7 adet villa bulunmaktadır. Söz konusu arsa alanı üzerinde toplam 7 adet villaların büyüklükleri ise brüt 415 metrekare büyüklüğünde tasarlanmıştır. Ayrıca villa projesi Airtech Mühendislik ve DKN Gayrimenkul Ortaklığı tarafından geliştirilmiştir. Novus Gölyalı Ankara villa projesinde yer alan 7 adet villa 5+2 tipinde tasarlanmıştır.

Ankara villa projesi büyüleyici tasarımı, özgün mimarisi ve etkileyici detaylarıyla dikkat çekmektedir. Ayrıca villalar, büyük cam pencereler sayesinde doğal ışığı içeriye davet ederek aydınlık ve rahat bir atmosfer sunmaktadır. Bu villalar bahçe katı, giriş kat, üst kat ve teras kat olacak şekilde projelendirilmiştir.

Villaların giriş batı bahçesi ve göl cepheli doğu bahçesi ile sevdiklerinizle birlikte huzur dolu anılar biriktirebilirsiniz. Ayrıca villalarda kapalı otopark yer almaktadır. Kapalı otoparktan asansör ile tüm yaşam alanlarına kolay ulaşım sağlanmaktadır.

Novus Gölyalı fiyat listesi

Villa projesinde 415 metrekare brüt alana sahip 5+2 tip villaların fiyatları 27 milyon TL’den başlamaktadır. Ayrıca projenin teslim tarihi 2024 yılının 4. çeyreği olarak planlanmaktadır.

Villa projesi Karşıyaka Mahallesi, 730/1. Sokak, 06830 Gölbaşı / Ankara adresinde yer almaktadır. Ayrıca bu villa projesinde Mevlana Bulvarı’ndan Haymana yoluna dönerek ulaşmak mümkündür. Bu nedenle proje Gölbaşına yakın bir konumda yer almaktadır. Proje ile ilgili detaylı bilgi için 0312 911 64 03 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Proje künyesi

Firma: Airtech Mühendislik ve DKN Gayrimenkul
Teslim Tarihi: 2024 – 4. Çeyrek
Villa Sayısı: 7
Kat Sayısı:3
Villa tipi: 5+2
Villa büyüklüğü : 415 metrekare
Asansör: İnsan
Otopark: Kapalı

Konut projesi ile ilgili detaylı bilgi için 0312 911 6403 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…