Nover Westlife nerede yükseliyor?

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde, şehrin parlayan yıldızlarından Yeni Batı Mahallesi’nde, Nover Yapı inşaat şirketi tarafından hayata geçirilen Nover Westlife konut projesi, toplam 6 bin 200 metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

Tek blokta 129 adet daireden meydana gelen konut projesinde, 1+1 tipte ve 2+1 tipte daireler mevcut durumda bulunuyor. Konut projesindeki 1+1 tipteki daireler brüt 75, net 65 metrekare, 2+1 tipteki daireler ise brüt 105, net 94 metrekare büyüklüğe sahip. Projede konutlara ilaveten 4 adet de dükkân yer alıyor.

İnşaat aşaması tamamlanmış ve sahiplerine hemen teslim edilebilir durumdaki konut projesinin yaklaşık olarak yüzde 93’ü şimdiden satılmış durumda.

Nover Westlife konut projesi ödeme planı

Ağırlıklı olarak 2+1 tipteki dairelerin bulunduğu konut projesindeki 2+1 tipteki daireler, 249 bin liradan alıcıya sunuluyor. Konut projesinde, sıfır faizli kredi ile farklı ödeme seçenekleri bulunuyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen asansörlü konut projesi, ankastre beyaz eşyalarla donatıldı. Hilton lavabo ve balkonun da yer aldığı konut projesinde, su deposu ve hidrofor da bulunuyor.

Nover Westlife konut projesinde; kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, Türk hamamı, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kameriye, açık otopark, kapalı otopark ve merkezi uydu sistemi gibi birbirinden zengin sosyal donatı alanları yer alıyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Metro istasyonuna yalnızca 6 dakika yürüme mesafesinde yer alan konut projesi; İstanbul Yolu’na 2 dakika, Göksu Parkı’na 3 dakika, Göksu AVM’ye ise sadece 4 dakika uzaklıkta bulunuyor. Şehir merkezinde konumlanan konut projesi, hastanelere ve üniversitelere oldukça yakın bir noktada yer alan, merkezi bir konuma sahip.

Doğa manzaralı Nover Westlife konut projesi, Ankara’nın yükselişe geçen yıldızlarından Yeni Batı Mah. Necip Fazıl Cad. Yenimahalle/Ankara adresinde yükseliyor.

Konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere 0532 640 17 56-0532 640 17 56 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmeniz mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın