Elite Tower projesi ödeme planı

Ankara’nın Pursaklar ilçesinde, yatırım potansiyelinin en yüksek olduğu bölgelerden biri olan Saray’da, Yavuz Holding A.Ş. şirketi tarafından hayata geçirilen Elite Tower konut projesi, toplam 6 bin 700 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Projenin genel toplam inşaat alanı ise toplam 14 bin 412 metrekare büyüklüğe sahip durumda bulunuyor.

Sadece tek bloktaki 112 adet daireden oluşan konut projesinde, 6 adet de dükkân mevcut durumda. 1+1 tipte ve 2+1 tipte dairelerin yer aldığı konut projesindeki birimlerin büyüklükleri, 55 metrekare ila 250 metrekare arasında bulunuyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirilen konut projesinin Ekim 2020 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor. Konut projesinin örnek dairesi de hazırlanmış durumda bulunuyor.

Elite Tower konut projesi ödeme planı

Konut projesindeki 1+1 tipteki dairelerin fiyatları 229 bin TL ila 239 bin TL arasında bulunuyor. Konut projesindeki 2+1 daireler ise 339 bin TL’den alıcıya sunuluyor.

Elite Tower konut projesinde, 10 bin lira peşinat verip firma bünyesinde 60 ay boyunca vade yapabilmek de mümkün. Konut projesindeki peşin alımlarda da yüzde 20 indirim imkânından faydalanarak daire sahibi olunabiliyor.

Konut projesinde hangi sosyal donatılar bulunuyor?

Konut projesinde; güvenlik, çocuk parkı, fitness merkezi, kameralı güvenlik ve kapalı otopark gibi çok sayıda sosyal donatı olanağı mevcut durumda. Asansörü de bulunan konut projesinde, jeneratör de mevcut. Ankastre beyaz eşyalarla donatılmış durumdaki konut projesinde balkon da var.

Esenboğa Havalimanı’na sadece 10 dakika mesafede konumlanan Elite Tower konut projesi, Saray Fatih Mah. Özal Bulvarı Pursaklar/Ankara adresinde yükseliyor. Konut projesi; İbis Ankara Oteli, Büyük Anadolu Oteli, Royal Wing Otel, Airport Otel ve Pursaklar Devlet Hastanesi’ne oldukça yakın bir noktada yer alıyor. Konut projesi, merkezi konumuyla dikkat çekiyor.

Konut projesi ile ilgili bütün bilgilere 0312 309 07 10 numaralı telefonu arayarak ulaşılabilir.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın