Nidakule Göztepe’de erken teslim

Tahincioğlu Gayrimenkul’un A plus ofis projesi Nidakule Göztepe İş Merkezi, 25-30 Dolar arasında değişen metrekare kira fiyatları ile planlanan tarihten önce tamamlanarak Haziran 2012’de kiracılarına teslim ediliyor.

Ticari gayrimenkul alanında gerçekleştirdiği yatırımlarla dikkat çeken Tahincioğlu Gayrimenkul, İstanbul Göztepe’de 120 milyon dolar yatırım değeriyle A plus ofis projesi Nidakule Göztepe’yi Haziran 2012’de hayata geçiriyor. Satışları tamamlanan projenin metrekare kira fiyatları 25-30 Dolar arasında değişiyor. Her katta 450 metrekare ve 900 metrekare kiralık alan alternatifleri olan projeye özellikle yerli ve yabancı kurumsal şirketler ilgi gösteriyor.

Sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor
Yapımına 2010 yılında başlanan ve 35 kattan oluşan Nidakule Göztepe’de ayrıca, cafe, restoran, kafeterya, kuaför, lostra salonu, spor salonu, toplantı odaları, sauna, masaj salonu, kuru temizleme, fuaye alanı, bisiklet parkı gibi çeşitli sosyal kullanım alanları da yer alıyor. Palladium AVM’nin de mimarı olan Ergün Mimarlık tarafından tasarlanan Nidakule Göztepe projesinin, 30 bin metrekarelik kiralanabilir alanı ile İstanbul ofis piyasasında önemli bir boşluğu doldurması ve tamamlandığında Anadolu Yakası’ndaki en prestijli ofis binası olması bekleniyor.
Ofis kullanıcılarının talep edebilecekleri tüm VIP hizmetlerin sunulması hedeflenen projenin profesyonel yönetimi, Tahincioğlu Holding’in grup şirketlerinden biri olan Meta Gayrimenkul Yönetim tarafından yürütülecek. Çevre dostu yapısıyla doğal kaynakları minimum derecede kullanan yeşil bina konseptine sahip proje ayrıca, LEED Gold sertifikası alarak çevreye karşı olan duyarlılığını tescilliyor.

İç tasarımı ve peyzaj tasarımı Feng shui felsefesine uygun olarak geliştirilen projede, özel olarak tasarlanan zengin sosyal kullanım alanları ile kullanıcılar için sağlıklı ve keyifli bir çalışma ortamı sağlanıyor. Özellikle zengin yemek çeşitlerinin sunulacağı ve özel tasarlanan iç bahçe ile bağlantılı olan kafeterya alanında yenilecek öğle yemekleri ofis kullanıcıları için farklı bir öğle molası alternatifi oluşturuyor. Nidakule Göztepe Projesi içinde tasarlanan perakende ve sosyal kullanım alanları sayesinde de, ofis kullanıcıları çalışma saatleri içinde bina dışına çıkmadan günlük ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabiliyor.

Merkezi bir lokasyona sahip
Göztepe gibi merkezi bir bölgede bulunan proje, lokasyonuyla da ofis kullanıcıları açısından cazip hale geliyor. E-5 otoyolu üzerinde bulunan Nidakule Göztepe, Boğaziçi Köprüsü bağlantı yolları ve yıl içinde açılması beklenen Kadiköy-Kartal metro hattı çevrili olan merkezi bir ulaşım ağına sahip. Projeye birkaç dakika mesafede bulunan metrobüs, denizyolu ve demiryolu hatları da projeye alternatif bir ulaşım imkanı sağlıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın