Next Level açıldı

Pasifik İnşaat tarafından Ankara, Çankaya, Eskişehir yolu üzerinde hayata geçirilen ofis, rezidans ve alışveriş merkezinden meydana gelen Next Level projesi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıldı.

Next Level projesi Eskişehir ve Konya Yolları’nın kesişim noktasında toplam 500 milyon TL’lik yatırımla hayata geçti. 19 bin 590 metrekare büyüklüğe sahip arsa alanı ve 190 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Next Level projesi ofis, rezidans ve alışveriş merkezi ile Ankara’ya iş, yaşam ve alışverişin bir arada olduğu yeni bir yaşam tarzı sunuyor.

20 yeni marka geliyor
Ankara’daki alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek Next Level Alışveriş Merkezi ulaşılabilir lüks konseptiyle bir araya getirilen toplam 145 markaya ev sahipliği yapıyor. Aralarında Liu Jo, Alberto Guardiani, Furla, BCBGMaxAzria, Berenice, Victoria’s Secret, Jo Malone, Weekend by Max Mara gibi markaların da bulunduğu 20’nin üzerinde marka Next Level Alışveriş Merkezi’nde Ankara’daki ilk mağazalarını açıyor.

Açık alan konsepti, farklı damak tatlarına hitap eden kafe ve restoranları ile dikkat çeken, Podyum Kat’ta yer alan ve AVM’nin galeri boşluklarına denk gelen tabanı şeffaf süs havuzları, gün ışığının ışık kırılmalarıyla AVM’ye ulaşmasını sağlıyor. Su ışıltıları içinde alışveriş yapma olanağı sağlayan Next Level, şık peyzaj alanı, Türkiye’de ilk ve tek AVM içinde müstakil bina olarak inşa edilen sineması ile Ankara’nın vazgeçilmez adresi olmayı hedefliyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın