Nevpark'ta Yüzde 5 İndirim

Ümraniye Ataşehir’de Bof Grup iştiraki Bof Yapı tarafından 5 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Nevpark projesi’nde bu ay sonu teslimler başlayacak.

İstanbul Ataşehir’de Bof Grup tarafından inşa edilen NevPark projesinde devam eden kampanya kapsamında daireler yüzde 5 indirimli fiyatla satışa sunuluyor. Bu ay sonunda teslimlerin başlayacağı Nevpark projesinde konutların fiyatları 350 bin liradan başlıyor.

Ümraniye Ataşehir’de Bof Grup iştiraki Bof Yapı tarafından 5 bin metrekarelik alan üzerinde konumlandırılan Nevpark projesi’nde bu ay sonu teslimler başlayacak. 17 katlı 2 bloktan meydana gelen projede toplam 120 konut yer alıyor. 3+1 standart, 4+1 bahçe dubleks ve 4+1 çatı dubleks konut seçeneklerinin yer aldığı Nevpark’ta dairelerin alanları 148 ile 276 metrekare arasında değişiyor.

Ataşehir Nevpark projesinde devam eden kampanya kapsamında, satışı devam eden daireler yüzde 5 indirimli fiyatlarla satışa sunuluyor. Projede uygulanan yüzde 5 indirimli konut fiyatları şu şekilde;

3+1 konutlar 350 bin lira ile 410 bin lira arasında satışa sunulurken,

4+1 dubleks daireler 570 bin liradan alıcı buluyor.

Teslimlerin bu ay sonunda başlaması planalanan Nevpark projesinin sosyal donatıları arasında fitness merkezi, step, aerobic ve plates, açık hava koşu parkuru, basketbol sahası, tenis kortu, yüzme havuzu, suni göletler, açık hava sinema ile tiyatro merkezi, toplantı odası, seminer odaları ve kreş bulunuyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakikalık mesafede konumlanan Nevpark projesi Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 12, Boğaziçi Köprüsü’ne ise 8 dakika mesafede bulunuyor.

Web : www.nevpark.com
Tel : 0216 527 72 32

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın