Nef web sitesi dünyanın en iyisi

Nef.com.trDünya Pazarlama İletişimi Oscar ödülleri sahiplerini buldu, Nef anlayışını her bakımdan yansıtmasını hedefleyerek tasarlanan Nef web sitesi yine birinciliği kucakladı.

İnovasyonları ile sektörü ilklerle tanıştıran gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef, sektörde bir ilk olan kullanıcı deneyimi (UX) ile tasarlanan kurumsal web sitesi nef.com.tr ile The Academy of Interactive and Visual Arts (AIVA) tarafından inşaat ve gayrimenkul dallarında Communicator Awards 2015 ödüllerine layık görüldü.

The Academy of Interactive and Visual Arts (AIVA) tarafından 21 yıldır düzenlenen pazarlama ve iletişim alanında dünyanın en iyilerinin belirlendiği the Communicator Awards ödülleri sahiplerini buldu. Tasarım odaklı yaklaşımıyla sektörü ilklerle tanıştıran Nef, kullanıcı deneyimi (UX) ile tasarladığı ve sektöründe bir ilk olan kurumsal web sitesi ile Gayrimenkul ve İnşaat kategorilerinde Communicator Award 2015 Ödülünü aldı.

6 binin üzerinde yarışmacı katıldı

Ağırlıklı olarak Amerikan ve Avrupalı şirketlerin yer aldığı ve 6 binin üzerinde yarışmacının katıldığı yarışmada Nef’in tüm tasarımlarına yansıyan minimalist yaklaşımın etkilerini taşıyan yeni nef.com.tr kullanıcı deneyimi (UX) ile tasarlanan sektöründeki ilk kurumsal web sitesi olarak öne çıkıyor. Büyük görsel kullanımları, müşteri yolculuğu, haritalandırma ve sosyal medyanın daha ön plana çıktığı yeni web sitesinde, uzaklık ve konum bilgilerine ulaşım sağlayan haritalama sistemi de bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın