Pazar, Nisan 21, 2024
Emlak Haberleri

Naturalist Verde Kemerburgaz fiyat listesi

Naturalist Verde Kemerburgaz konut projesinde daire satışlar tüm hızıyla devam etmektedir. Konut projesi Mika Şahbazoğlu İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilmektedir. Kemerburgaz konut projesi, İstanbul, Eyüpsultan İlçesi’nde yer almaktadır. Proje, toplam 75 adet daireden oluşmaktadır. Daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanmıştır. Dairelerin büyüklükleri ise brüt 57 metrekare ile 226 metrekare arasında değişmektedir. Naturalist Verde Kemerburgaz fiyat listesi ile ilgili detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Naturalist Verde Kemerburgaz projesi, sakin ve huzurlu bir yaşam alanı sunmaktadır. Proje, doğal çevresine uyumlu, modern mimari öğeleriyle dikkat çekmektedir. Proje, son teknoloji ve mimari imkanlarını harmanlayarak inşa edilmiştir. Projenin sunduğu imkanlar, güvenlik hizmetlerinden sosyal olanaklara kadar oldukça geniştir. Ayrıca, uygun fiyatlarla sunulan konut tipleri, yatırım yapmak isteyenler için de oldukça caziptir.

Söz konusu konut projesi, İstanbul’un son dönemde en hızlı değer kazanan bölgelerinden biri olan Kemerburgaz’da konumlanmaktadır. Proje, huzur ve sakinlik arayanlara mükemmel bir yaşam alanı sunmaktadır.

Naturalist Verde Kemerburgaz projesinin teslim tarihi 2024 yılının üçüncü çeyreği olarak planlanmaktadır. Proje hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0553 660 65 94 veya 0212 360 22 72 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Naturalist Verde Kemerburgaz özellikleri neler?

Konut projesi toplam 75 adet daireden oluşmaktadır. Daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak tasarlanmıştır. Ayrıca dairelerin büyüklükleri ise brüt 57 metrekare ile 226 metrekare arasında değişmektedir.

Proje, doğal çevresine uyumlu, modern mimari öğeleriyle dikkat çekmektedir. Ayrıca proje, son teknoloji ve mimari imkanlarını harmanlayarak inşa edilmiştir. Konut projesinin sunduğu imkanlar, güvenlik hizmetlerinden sosyal olanaklara kadar oldukça geniştir. Uygun fiyatlarla sunulan konut tipleri, yatırım yapmak isteyenler için de oldukça caziptir.

Naturalist Verde Kemerburgaz fiyat listesi

Konut projesinde satılık daire fiyatları, konut tipine göre değişkenlik göstermektedir. Ayrıca konutun bulunduğu kata ve cepheye göre fiyatlar değişiklik göstermektedir.

1+1 tip dairelerin fiyatları 9 milyon 460 bin TL’den başlamaktadır.

2+1 tip dairelerin fiyatları 16 milyon 400 bin TL’den başlamaktadır.

3+1 tip dairelerin fiyatları 24 milyon 400 bin TL’den başlamaktadır.

Ayrıca, 4+1 tip dairelerin fiyatları ise 36 milyon 190 bin TL’den başlamaktadır.

Konut projesinde yüzde 5 indirim, yüzde 50 peşin imkanı sunulmaktadır. Kalan yüzde 50 ise 12 ay vade ve yüzde sıfır faiz ile ödeme fırsatı sunulmaktadır. Ayrıca konut projesinin teslim tarihi 2024 yılının üçüncü çeyreği olarak planlanmaktadır.

Naturalist Verde Kemerburgaz nerede?

Konut projesi İstanbul İli, Eyüpsultan ilçesinde yer almaktadır. Ayrıca projeye özel araçlarla veya toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşmak mümkündür.

Naturalist Verde Kemerburgaz projesi hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için 0553 660 65 94 veya 0212 360 22 72 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Diğer proje haberlerine ulaşmak için tıklayınız…

Diğer emlak haberleri için tıklayınız…