Moment İstanbul’da 3 bin 990 TL peşinatla

İstanbul Kartal’da hayata geçirilen Moment İstanbul projesinde başlatılan kampanya kapsamında 2017 fiyatlarıyla ev sahibi yapıyor.

AC Yapı tarafından inşa edilen projeden ev sahibi olmak için 3.990 TL peşinat ödeniyor. Bu da toplam konut bedelinin yüzde 1’ine denk geliyor. Moment İstanbul fiyatları ise 399 bin TL’den başlıyor. Projede Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası ve Türkiye İŞ Bankası gibi anlaşmalı kurumlarla kişiye özel ödeme planı sunuluyor.

Moment İstanbul projesi 44 katlı iki kulede 731 konut ve 12 ticari alandan oluşuyor. Adalar manzarasıyla dikkat çeken Moment İstanbul’da 1+1’den 4+1’e kadar farklı daire alternatifleri bulmak mümkün. Dairelerin alanları ise 74 metrekare ile 314 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Moment İstanbul projesi kapsamında; yüzme havuzundan çocuk oyun alanlarına, 7/24 güvenlikten otoparka kadar pek çok donatıya da yer veriliyor. Proje, açık yüzme havuzu, fitness center, spa, hobi odaları, cep sineması, kafeler, Cross Action Kids Club ile sosyal imkanlar sağlıyor.

Daire sahiplerinin misafirlerini ağırlayabilecekleri, 36’ncı katta yer alan ortak kullanım alanında bulunan Moment Terrace, cep sineması, tiyatro ve toplantı salonu, müzik odası ve çocuk oyun odasından oluşan roof alanı da projenin özellikleri arasında bulunuyor. Projede ayrıca tüm daireler home ofis kullanımına uygun olarak tasarlandı. Projede ofisler için özel bir lobi girişi yer alıyor.

İstanbul, Kartal’da inşa edilen Moment İstanbul projesi 10 bin 157 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor. Kartal E-5 bandında, adalar manzarasına hakim bir noktada konumlandırılan projenin mimarisi 3D Atölye Mimarlık’a ait. Moment İstanbul projesi Anadolu Adalet Sarayı’na 2 dakika, Minibüs Caddesi’ne 3 dakika, Soğanlık Köprüsü’ne 1 dakika, Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 3 dakika, Dr. Lütfi Kırdar Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne 3 dakika, Kartal sahile 5 dakika, Adalar’a 30 dakika, Aydos Ormanı’na 3 dakika, Pendik Deniz Otobüsü’ne 9 dakika, Bağdat Caddesi’ne 15 dakika, Bostancı Deniz Otobüsü’ne 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın