Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak Haberleri

Meva Anadolu satışları devam ediyor

Meva Anadolu projesi aile, yaşam ve konfor odaklı benzersiz bir konut projesi olarak sahiplerini bekliyor. Projenin konumu Kocaeli’nin Çayırova İlçesi’nde yer almaktadır. Bahsi geçen proje Zeray İnşaat tarafından hayata geçirilmektedir. Ortalama 35.000 metrekarelik arsa alanı üzerinde 10 blok ve toplam 750 adet daire bulunmaktadır. Dairelerin 1 artı 1’den 4 artı 1’e kadar konut seçenekleri mevcuttur. Projenin iç ve dış yapısı, konumu ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için haberimizin devamını inceleyebilirsiniz.

Projenin iç ve dış yapısı hakkında

Zeray İnşaat güvencesi ile tasarlanan proje 35.000 metrekareyi aşan geniş yerleşim alanına sahiptir. Site içerisinde 10 blok ve 750 adet daire yer almaktadır. Daireler ise 1 artı 1, 2 artı 1, 3 artı 1 ve 4 artı 1 konut tiplerinden oluşmaktadır. Daire büyüklükleri ise brüt 92 metrekare ile 262 metrekare arasında değişmektedir. Satışa sunulan 2 artı 1 dairelerin büyüklüğü brüt 141 metrekaredir. Ayrıca 2 artı 1 dairelerin net büyüklüğü 94 metrekare olmaktadır. Yatay mimari konsepte sahip proje kaliteli malzemeler ve kaliteli işçilikle inşa edilmiştir. Proje, deprem yönetmeliğine uygun yapıdadır. Sitede 7/24 kamera sistemi ve güvenlik hizmeti sağlanmaktadır. Her daire için kapalı otopark alanı mevcuttur. Meva Anadolu projesinde yerleşim alanının büyük bir çoğunluğunu özel peyzaj alanı oluşturmaktadır.

Sosyal donatı alanları içerisinde toplam 1.500 metrekarelik 2 adet açık yüzme havuzu ve güneşlenme terasları bulunmaktadır. 700 metrekarelik açık teras kafe, 750 metrekarelik kapalı spor merkezi ve 450 metrekarelik kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır. Ayrıca 750 metrekarelik kreşinle birlikte 650 metrekarelik göl yer almaktadır. Bununla yanı sıra gölün ortasında teras, açık kafe, pastane, şelale, çardak, sosyal etkinlikler ve gösteri için 500 metrekarelik amfi yer almaktadır. Asansör, hidrofor, jeneratör, su deposu ve yangın merdiveni gibi birçok özelliğe sahiptir. Engelli bireylere uygun yaşam kolaylığı sağlanmaktadır. Daireler arası ısı yalıtımı ve ses yalıtımı bulunmaktadır. Ayrıca konutlar yerden ısıtma sistemine sahiptir. Daire giriş kapıları yüksek güvenlikli çelik kapılardan oluşmaktadır. Üstelik konutlarda görüntülü diafon sistemi mevcuttur. Fiber internet, Hilton banyo, vestiyer, ankastre set, ebeveyn banyosu, bulaşık makinesi, spot aydınlatma gibi pek çok olanak yer almaktadır. Bunun yanı sıra laminat zemin ve seramik zemin uygulaması yapılmaktadır.

Meva Anadolu konumu hakkında

Proje, Kocaeli’nin Çayırova İlçesi Akse Mahallesi’nde inşa edilmektedir. Bahsi geçen proje konumu itibarıyla bölgedeki bütün doğal güzelliklere rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Üstelik Ballıkayalar, Kartepe, Maşukiye, Kerpe, Kandıra gibi turizm alanları projeye oldukça yakın mesafede yer almaktadır.

Meva Anadolu fiyatları ne kadar?

Meva Anadolu fiyatlar konut tipine, büyüklüğüne ve bulunduğu kata göre farklılık gösterebilmektedir. Brüt 141 metrekare olan 2 artı 1 dairelerin fiyatı 3.120.000 TL’den satışa sunulmuştur.

Bu proje hakkında detaylı bilgi için 444 91 41 ve 0534 271 25 40 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Diğer proje haberleri için tıklayınız…