Manzara 7/24’e yeni komşu geliyor

Özbostan İnşaat tarafından hayata geçirilen ve tüm daireleri denize açılan butik proje Manzara 7/24, İstanbul, Pendik’te yükselmeye devam ederken, daha önce TOKİ tarafından koruluk alan yapılacağı açıklanan lokasyona şimdi de Su Sporları Adası ekleniyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin, Pendik Sahili’nde Marina ile Tersane arasında inşa edeceği ve birbiriyle bağlantılı 3 adadan oluşacak Su Sporları Adası, Manzara 7/24’ün hemen karşısında konumlanıyor.

“Projemizin kapanmaz deniz ve adalar manzarasına, koruluk alandan sonra şimdi de su sporları adası ekleniyor” diyen Özbostan İnşaat yöneticisi Şakir Başaran, “Marmara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin hemen karşı komşusu olan, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 2,5 kilometre, yeni metro istasyonuna 250 metre, D-100 karayoluna ise 500 metre mesafede yer alan projemiz, zaten önemli bir lokasyon avantajına sahipti. Şimdi yapımı planlanan koruluk alan ve yapay ada projeleriyle birlikte çok daha değerli hale geldi” dedi. Başaran, lansman rakamları ile karşılaştırıldığında Manzara 7/24’teki dairelerin bir yıl gibi kısa bir sürede ortalama yüzde 70 prim yaptığını söyledi.

Projedeki dublekslerde oda sayısı, daire sahiplerinin tercihine bırakılıyor!

Manzara 7/24’te farklı metrekarelerde 2+1, 3+1, 3+2 ve 4+1 tipte daireler ile 5+2 çatı dubleksleri ve her biri villa konforunda 4+2 bahçe dubleksleri yer alıyor.

Projedeki çatı dublekslerde ise daire sahiplerine, oda sayılarını istedikleri gibi artırabilme ya da azaltabilme tercihi sunuluyor. Çatı dublekslerin üst katlarındaki mimaride kiriş kullanılmadığı için, odalar istenildiği gibi küçültülüp büyütülebiliyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın