Makyol Santral’de 50 ay sıfır faiz fırsatı

İsminden de anlaşılacağı gibi Makyol İnşaat imzası ile Makyol Santral projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje İstanbul iline bağlı Esenyurt ilçesinde yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ve geniş peyzaj alanı ile bölgede dikkatleri üzerine çeken proje yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bu yönü ile alıcılarına avantaj sağlayan proje beklemek istemeyen ve özellikle de zaman sıkıntısı olan alıcıların dikkatinden kaçmıyor.

Makyol Santral projesi toplamda 16 bin 906 metrekarelik arsa alanında inşa edildi. Projede yer alan peyzaj alanları ise 7 bin 500 metrekarelik bir alana sahip oldu. Bulunduğu bölgede adından söz ettiren proje bünyesinde 407 adet konut barındıracak şekilde tasarlanmış durumda. Söz konusu proje beş konut bloğundan meydana geliyor.

Projede yer alan dairelerin özellikleri nelerdir?

Projedeki konutlar üç farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu konutların büyüklükleri de daire tiplerine uygun bir şekilde planlandı. Makyol Santral projesindeki konutlar 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 55 metrekare ile 300 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Projede yer alan dairelerin fiyatları ne kadar?

Makyol Santral projesinde yer alan konutların fiyatları daire tiplerine göre değişiyor. Projede yer alan 1+1 konutlar 505 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarılmış durumda. Söz konusu projedeki 2+1 dairelerin fiyatları ise 781 bin TL ile 1 milyon 58 bin TL arasında değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirildi. Bahsi geçen konutlardan 3+1 olanlar ise 1 milyon 332 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkarıldı.

Projedeki konutların ödeme planı nedir?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlara sahip olmak isterseniz taksit imkanı ile ev sahibi olabilirsiniz. Makyol Santral projesinde 3 bin TL’den başlayan taksitler ile konut sahibi olmak mümkün. Söz konusu ödeme planında 50 ay vade farksız olarak taksit fırsatı bulunmakta. Konutlar hemen teslim durumunda.

Telefon: 4443060

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın