Kozlar Towers projesi ödeme seçenekleri

Ankara’nın Eryaman ilçesinde, YK Kozlar İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Kozlar Towers konut projesi, toplam 133 adet daireden oluşuyor.

3 bloktan oluşan konut projesinde, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daire seçenekleri mevcut durumda. Konut projesindeki 3 oda 1 salon daireler brüt 165, net 144 metrekare, 4 oda 1 salon daireler ise brüt 200 metrekare büyüklüklerde tasarlandı.

Yüzde 70’i satılmış durumdaki konut projesi, sahiplerine hemen teslim edilebiliyor.

Kozlar Towers projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki dairelerin fiyatları, 450 bin TL ila 550 bin TL arasında bulunuyor. Konut projesindeki dairelere banka kredisi kullanarak sahip olabilme olanağı mevcut.

Kozlar Towers konut projesi sosyal donatı özellikleri

Projede birçok sosyal donatı özelliği mevcut durumda. Projede çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark ve merkezi uydu sistemi gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği yer alıyor.

Su depolu ve hidroforlu olan projede; jeneratör, yangın merdiveni ve asansör yer alıyor. Ankastre beyaz eşyalarla donatılmış durumdaki konut projesinde ısıtma sistemi olarak merkezi sistem tercih ediliyor. Dairelerde ısı pay ölçerin olduğu projede, ebeveyn banyosu, duşakabin ve balkon yer alıyor.

Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılan konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçiriliyor.

Küçük dairelerin yer almadığı projede geniş balkonlar mevcut durumda. Şık ve modern tasarımlı olan konut projesi, aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Konut projesi, oldukça merkezi bir alanda yer alıyor. Proje, toplu taşıma olanaklarına oldukça kolay ulaşılabilir bir yerde yükseliyor.

Kozlar Towers konut projesi, Susuz Mahallesi 3773. Sokak No: 4 Yenimahalle-Eryaman/Ankara adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 0533 777 80 27 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.