Keten Cihangir Panorama fiyat bilgisi

İstanbul’un Şişli ilçesine bağlı Nişantaşı semtinde, Keten Grup imzasıyla hayata geçirilen Keten Cihangir Panorama projesi, toplam 18 daireden oluşuyor.

5 katlı olarak tasarlanan projede, 10 satılık daire bulunuyor. Aralık 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi planlanan proje, deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor. 1+1 ve 2+1 tipte dairelerin bulunduğu projedeki konutların büyüklükleri, 55 metrekare ila 78 metrekare arasında değişiyor. Projedeki konutların fiyatları, 1 milyon 100 bin TL ila 1 milyon 400 bin TL arasında bulunuyor. Keten Cihangir Panorama projesinden inşaat firması bünyesinde taksitlendirme yaparak ya da ipotek kredisi programından faydalanarak daire sahibi olabilmek mümkün.

Kaba inşaatı tamamlanan Keten Cihangir Panorama projesinde, kapalı otopark bulunuyor. Merkezi ısıtma sistemiyle ısıtılan projede, asansör de mevcut.

Caddeye ve toplu taşıma olanaklarına yakın bir konumda yükselen Keten Cihangir Panorama projesi, Teşvikiye Mah. Mim Kemal Öke Caddesi Nişantaşı – Şişli – İstanbul adresinde yer alıyor.

Telefon: 0 212 948 99 83

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın