Kavaklı Konakları’nda 60 ay sıfır faiz kapmanyası

gulyapi kavakli konaklariGülYapı tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde hayata geçirilen Kavaklı Konakları projesinde son 20 daire 60 ay vade ve sıfır faiz fırsatı ile satışa sunuluyor.

Tamamı oturmaya hazır 286 daire ve 68 adet dükkandan meydana gelen Beylikdüzü Kavaklı Konakları’nda 2+1 daireler 378 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Yeni yıla yeni bir evde girmek isteyenler için Kavaklı Konakları’nda “60 aya sıfır faiz” kampanyası düzenlendi. Kampanyadan yararlanıp Kavaklı Konakları’ndan ev alanlar borçlarını 60 ay boyunca faizsiz ödemenin mutluluğunu yaşarken, evlerine hemen oturmanın da keyfini sürecek. İlk satışa çıktığı andan itibaren büyük ilgi gören Kavaklı Konakları projesinde sadece 20 daire kaldı.

20 bin 500 metrekare alan üzerinde inşa edilen Kavaklı Konakları’nda bay ve bayanlar için ayrı yüzme havuzları, çocuk etüt odası, Türk hamamı, sauna, fitnes center gibi alanlar bulunuyor. Kavaklı Konakları’nda yaşayanların ihtiyaçları belirlenerek düzenlenen ticari alanda kafe ve restoranların yanı sıra mağazalar da bulunuyor.

Beylikdüzü’nde yer alan Kavaklı Konakları, merkezi konumuyla dikkat çekiyor. Proje, E-5’e 3 km, TEM otoyoluna 8 km, Atatürk Havaliman’ına ise 15 km uzaklıkta yer alıyor.

Tel: 0212 276 00 42