Salı, Aralık 5, 2023
Projeler

Innovia Suites Beylikdüzü

Innovia Suites Beylikdüzü, 5 yıldızlı otel konseptinde, akıllı bina alt yapısı ve farklı tipte daire seçenekleriyle 800’den fazla yaşam alanından oluşan, özel bir rezidans projesidir. Innovia Suites bireysel ve kurumsal konaklamalarınızda tüm beklentilerinizi karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mağazalar, kafeler, restoranlar, açık ve kapalı havuzlar, spor salonları, spa, hamam ve saunalar… Ferah ve modern bir tasarımla dekore edilen konforlu odaları ve seçkin ortamında beklediğiniz her şeyi Innovia Suites’in kalitesiyle bulacaksınız.

1+1 Fiyatına 3+1 Daire

Innovia Suites projesinden satın aldığınız gayrimenkulünüz için Yeşil GYO size %75 tapu değer artışını garanti eder. Bu şekilde yapacağınız 1+1 yatırımı ile takas döneminde 3+1 daire sahibi olabilirsiniz.

Kira Garantisi

Farklı kiracı sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalmadan, kiracı riski taşımadan ve gayrimenkulünüzle ilgili beklenmedik bir masrafla karşılaşmayacağınız bu sistemde, Yeşil GYO yıllık %10 kira gelirinizi her ay güvenle ve düzenli olarak hesabınıza yatırır.

Innovia Suites’de toplantı odalarından araç kiralamaya kadar bir iş seyahatinde konforunuz için bir araya getirilen hizmetlere uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. İş seyahatleri için ideal imkanları bir arada sunan Innovia Suites merkezlere kolay ulaşılabilir konumuyla da sizi yormuyor. Atatürk Havalimanı’na 23 kilometre uzaklıkta bulunan Innovia Suites, yeni havalimanına 25 kilometre, İstanbul’a yeni bir vizyon katacak olan Kanal İstanbul Projesi’ne ise sadece 4 kilometre uzaklıkta bulunuyor. Innovia Suites yaygınlaşan yapısı ile İstanbul’un tüm merkezi noktalarında aynı ayrıcalığa sahip olmanızı sağlayacak.