Inistanbul Konsept projesi fiyatları

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Zeytinburnu ilçesinde, İş GYO ve NEF ortaklığıyla hayata geçirilen Inistanbul Konsept projesi, toplam 20 bin metrekare arsa alanı üzerinde konumlanıyor.

4 etaptan oluşan projede yaklaşık 550 adet konut mevcut. Projede 1+1 tipte, 2+1 tipte, 3+1 tipte ve 4+1 tipte daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki 1+1 daireler 49 metrekare, 2+1 daireler 79 metrekare, 3+1 daireler 131 metrekare, 4+1 daireler ise 225 metrekare büyüklüklerde tasarlandı.

Proje, sahiplerine hemen teslim edilebiliyor.

Inistanbul Konsept projesi ödeme seçenekleri

Projedeki 1+1’ler 499 bin TL’den başlayan fiyatlarla, projedeki 2+1’ler 737 bin TL’den başlayan fiyatlarla, projedeki 3+1’ler 1 milyon 67 bin TL ila 2 milyon TL arasında ve projedeki 4+1’ler ise 1 milyon 446 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Konut projesinde yüzde 20 indirim ile birlikte 120 ay banka kredisi kullanılabiliyor. Ayrıca yüzde 5 peşinattan başlayan ödeme planları da oluşturulabiliyor.

Inistanbul Konsept konut projesi sosyal donatı olanakları

Projede açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness merkezi, SPA, kreş, güvenlik, kameralı güvenlik, futbol sahası, basketbol sahası, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi birçok sosyal donatı özelliği bulunuyor.

Su depolu ve hidroforlu olan projede jeneratör ve asansör de var. Ankastre beyaz eşyalarla donatılmış durumdaki projede merkezi ısıtma sistemi tercih ediliyor. Dairelerde ısı pay ölçerin olduğu projede, ebeveyn banyosu ve balkon var.

Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış durumdaki konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçiriliyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Proje oldukça merkezi ve toplu taşıma olanaklarına yakın bir yerde. Proje, Davutpaşa metro durağına sadece 100 metre uzaklıkta yer alıyor. Proje; E-5 ve Cevizlibağ metrobüs durağına 1 kilometre, TEM’e 7 kilometre, Atatürk Havalimanı’na ise 10 kilometre mesafede hayata geçiriliyor.

Inistanbul Konsept projesi Maltepe Mah. Davutpaşa Cad. No: 42 34010 Zeytinburnu/İstanbul adresinde.

Telefon: 444 72 21

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın