İnfinity of Yalıkavak hemen teslim

Muğla ilinin gözde ilçelerinden Bodrum’da İnfinity of Yalıkavak projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Concept Yapı firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile bulunduğu bölgede dikkatleri üzerine çeken proje adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projede çalışmalar tamamlanmış durumda. Bu yönü ile dikkat çeken proje zaman sıkıntısı olan alıcılara kolaylık sağlarken beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Söz konusu olan proje toplamda beş adet villadan meydana geliyor. İnfinity of Yalıkavak projesi toplamda 6 bin metrekarelik arsa alanında yükselmiş durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Projede yer alan konutlar tek bir konut tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projede inşa edilmiş olan villanın büyüklüğü de tek bir plandan oluşuyor. İnfinity of Yalıkavak projesinde bulunan konutların tümü 6+1 villa olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan projedeki 6+1 konutların büyüklükleri ise 750 metrekare olarak hayata geçirildi. Bahsi geçen konutlar birbirinden bağımsız olarak inşa edildi.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

İnfinity of Yalıkavak projesindeki 6+1 konut tipindeki villaların fiyatları 8 milyon TL’den başlıyor. Projede yer alan en yüksek fiyatlı villa ise 8 milyon 500 bin TL olarak belirlenen fiyatı ile satışa sunuluyor.

Söz konusu olan konutlar krediye uygun durumda.

Projede yer alan konutlar nerede yükseldi?

Bahsi geçen İnfinity of Yalıkavak projesindeki konutlar Çökertme Caddesi’nde yaşama kazandırıldı.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 0252 358 71 58

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir