Huzurlu Marmara Güneşli’nin yüzde 25’i satıldı

Huzurlu İnşaat tarafından İstanbul, Güneşli’de hayata geçirilen Huzurlu Marmara Güneşli projesinin yüzde 25’i satışı tamamlandı.

Metrekare birim fiyatlarının 3 bin 400 TL’den başladığı Huzurlu Marmara Güneşli projesi lansman öncesinde yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

Güneşli-Basın Express, Atatürk Havalimanı’na yakın konumda olmasıyla dikkat çeken Huzurlu Marmara Güneşli projesinde toplam 289 daire ve 12 ticari ünite yer alıyor.

Huzurlu Marmara Güneşli projesi, Press Ekspres yoluna yakın bir arsa alanı üzerinde 56 bin metrekare toplam inşaat alanı içerisinde yer alıyor.

Huzurlu Marmara Güneşli projesinde 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam iki tip daire seçeneğine yer veriliyor. Projede buluna dairelerin alanları ise 135 metrekare ile 155 metrekare arasında değişiyor.

Huzurlu Marmara Güneşli projesinde yer alan dairelerin metrekare birim fiyatları 3 bin 400 TL’den başlıyor. 36 ay vade ve yüzde 0,51 faiz, 60 ay vade ve yüzde 0,70 faiz ve 120 ay vade ve yüzde 0,93 faiz oranları ile kredi kullanarak daire sahibi olma fırsatı sunuluyor.

Yüzde 85’i yeşil alana ayrılan Huzurlu Marmara Güneşli projesinde 24 saat güvenlik, 350 araçlık kapalı otopark, fitness salonu, sauna ve spa merkezi, yürüyüş parkurları, yarı olimpik kapalı yüzme havuzu gibi alanlar yer alıyor.

E-5 otoyolunu ve Tem otoyolunu birbirine bağlayan kesişim alanında bulunan Huzurlu Marmara Güneşli projesi 2018 yılında tamamlanması planlanan Bakırköy-Halkalı metro istasyonuna yürüme mesafesinde yer alıyor.

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın