Dekon Suadiye Ametist 2. etabında yaşam başladı

Dekon İnşaat tarafından İstanbul Anadolu Yakası, Bağdat Caddesi’nde hayata geçirilen Dekon Suadiye Ametist projesinin ikinci etabında teslimler yapıldı.

Toplam 152 adet konuttan meydana gelen Dekon Suadiye Ametist projesinin ikinci etabında teslimlerin yapılması ile yaşam da başladı.

Dekon İnşaat tarafından 2015 yılında inşasına başladığı, ilk etabını 2016 yılının sonunda teslim ettiği Dekon Suadiye Ametist projesinin ikinci etabını da teslim etti.

Dekon Suadiye Ametist projesinde açık yüzme havuzu, spor salonu, kafe, zen bahçesi, çocuk oyun odası, çocuk parkı, spor alanları, kapalı otoparkı, güvenlik gibi alanlar yer alıyor.

Bağdat Caddesi’ne 5 dakika yürüme mesafesinde yer alan Dekon Suadiye Ametist projesinde 2 +1, 3+1, 3+1 dubleks, 4+2 çatı teras ve dubleks tip daire seçenekleri yer alıyor. Projede farklı büyüklüklerde toplam 152 adet daire yer alıyor.

Kalan sınırlı sayıdaki dairelerin satışlarının devam ettiği proje metro durağı, Marmaray istasyonu ve İDO İskelesi gibi toplu ulaşım noktalarına da yürüme mesafesinde yer alıyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın