Greenist ve Greenist TERAS’ta bayram indirimi

Saray Grup tarafından inşa edilen Greenist ve Greenist TERAS, Kurban Bayramı’na özel yüzde 15 indirim fırsatı sunuyor.

Kampanya dahilinde, Greenist’te dairelerin metrekare fiyatları 5.500 TL’den, Greenist TERAS’ta ise 5.250 TL ‘den başlıyor. Kampanya 31 Ağustos’a kadar devam edecek.

Basın Ekspres – Güneşli Bölgesi’nin en yeşil projesi olma özelliğini taşıyan Greenist’te 2+1, 3+1, 4,5+1, 5+1 ve 5,5+1 geniş dubleks evlerin yanı sıra, 1+1 den 4,5+1’e, teras veya kat bahçeli daire seçenekleri mevcut.

Projede oyun parkları, özel çocuk kulübü, okul servisi bekleme alanı, hobi odaları, kafe ve restoran, çok amaçlı spor sahası, açık ve kapalı yüzme havuzu, bisiklet parkuru, fitness salonu, sauna, buhar ve masaj odaları, pilates ve yoga odaları gibi birçok sosyal donatı özelliği mevcut.

Greenist; Atatürk Havalimanı’na 6,5 km. E-5’e 6 km, TEM otoyoluna ise sadece 5,5 km. uzaklıkta yer alıyor.

Güneşli’deki Greenist TERAS’ta ise 120 metrekarelik 2+1 ve 160 metrekarelik 3+1 daire seçenekleri mevcut. Tek blok olarak yükselen projenin alt katında ise mağazalar bulunuyor.

Rezidans konseptli projede, daire başına otopark, güvenlik ve resepsiyon mevcut.

Greenist TERAS, Atatürk Havalimanı’na, E-5’e ve TEM’e yakın bir noktada bulunuyor. Projenin 2019’un ilk 3 ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın