Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Göktürk Yalın Evler’de 207 bin dolara

YalinevlerKemerburgaz Göktürk’te, güneş ve oksijeni hayata katan şeffaf cam dış cephesi ve özgün mimarisiyle “yerden göğe kadar farklı” bir proje olan Yalın Evler’de yaşam, yaz sonu okullar açılmadan önce başlıyor. Fiyatları 207 bin dolardan başlayan dairelerin yüzde 55’i, 1,5 yıl içinde satılırken, 40’a yakın dairenin kapısının takıldığı projede inşaatın da yüzde 80’i tamamlandı. Dörtte biri yabancılar tarafından satın alınan proje, bugüne kadar yüzde 35’e yakın prim yaptı.

İstanbul Caddesi’nin sonunda ormana komşu olan Göktürk Yalın Evler Projesi, bahçe ve çatı dubleksleri ile bahçe ve normal katlarda yer alan toplam 146 konut ve 10 dükkandan oluşuyor. Keleşoğlu ve Zilal İnşaat işbirliğiyle gerçekleştirilen Yalın Evler Projesi’nde, yer kaybına neden olan kirişleri ortadan kaldırarak, dairelerde her alanı işlevsel kılan yalın mimar, Türkiye’de ilk kez hafif çeliği de barındıran karma bir yapı sistemiyle, hayata geçiriliyor.

Göktürk Yalın Evler’de, 67 metrekareden başlayan 1+1’lerden 261 metrekareye varan 5+1’lere kadar değişik metrekare ve daire tiplerinin yanı sıra, 2,5+1 ve 3,5+1 gibi, her beklentiye yanıt veren, zengin ara metrekare seçenekleri de yer alıyor. Yalın Evler Projesi’nde, yüzde 1 KDV avantajıyla, fiyatı 207 bin dolardan başlayan daireler, yüzde 25 peşin 24 aya varan sıfır faizli cazip kredi seçenekleri ile satışa sunuluyor. Dileyen alıcılar ise, banka kredisi kullanabiliyor. Kat irtifakı tapuları da hemen veriliyor,

Ne bir metrekare, ne de gün ışığı ve oksijen boşa gitmiyor…

Göktürk Yalın Evler, özel tasarlanmış dış kolonları, güneş ve oksijeni eve taşıyan transparan cam cepheleri, iklim kalkanı özelliğine sahip ahşap cephe kabuğu, farklı katlardaki teras ve bahçe olanakları ile bölgenin ultra modern projesi olma özelliği taşıyor. Proje, duvarsız cam yüzeyi sayesinde bitişikteki orman ile oksijen alışverişini en üst seviyeye taşıyor. Bu yüzeyi gerektiğinde örtebilme ve böylece gün ışığını yönlendirebilme olanağı sağlayan doğal ahşap kabuğu ise, güneşten doğal ışık ve ısıyı dilediği kadar elde etme ayrıcalığı kazandırıyor. Yalın Evler’in kendi alanında bir inovasyon niteliği taşıyan modern ve işlevsel mimariye sahip olduğunu vurgulayan Keleşoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Keleş, “‘Projemizde beton ve çeliği birleştirdik. Butik olması için her şeyi butik şekilde tasarladık ve bu konuda örnek teşkil ediyor. Yalın Evler’in dış cephesinin tamamı cam bunun sebebi ise gün ışığını tamamıyla içeri almak istememiz. Bu da enerjiden tasarruf sağlıyor’ diyor.

Beyaz yakalılara, yüksek yaşam standardı…

Göktürk bölgesinin kayalık sağlam zemini ve özel tasarlanmış dış kolonlar da, deprem güvenliği açısından Yalın Evler Projesi’ne, artı değer katıyor. Açık havuz, sauna fitness merkezi, toplantı salonları, çocuk oyun alanı ve loby cafe gibi zengin sosyal donatıları barındıran Göktürk Yalın Evler Projesi, daire sakinleri ve misafirleri için yeterli düzeyde kapalı otoparkları ve her daireye özel depo alanları ile özellikle beyaz yakalı alıcı kitlesinin yüksek yaşam kalitesi beklentisini karşılıyor. Proje, alışveriş ve eğlence merkezleri ile Göktürk Göleti ve Mesire Alanı’na yürüyüş mesafesinde olmasının yanı sıra, 3. havaalanına yakınlığıyla da, yaşam maliyeti ve yatırım açısından avantaj sağlıyor.

Web: www.yalinevler.com.tr
Tel: 0212 322 77 77