Eston’un yılbaşı kampanyasıyla ev sahibi olma fırsatı

Eston Yılbaşı Özel Kampanyası… Sadece Aralık ayı boyunca geçerli olacak birbirinden farklı, cazip ödeme fırsatları sunan Eston, ev sahibi olmak isteyenlere yeni yıl için kolaylıklar yaratıyor…

YAPI sektöründeki 46 yıllık tecrübesiyle öne çıkan Eston, “Eston Şehir” ve “Eston Deniz” projeleri için yeni yıl kampanyası başlattı. Eston, sadece Aralık ayına özel ve çeşitlilik içeren ödeme planlarıyla ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor. Uzun vadeli, sabit ve artan taksitli, taksit ertemeli, hiç peşinatsız seçeneklerinin yanında, tamamı peşin ödemede ise yüzde 25 indirim sağlanıyor.

‘Bahçeli ev’ hayali kuranların hayallerini gerçeğe dönüştüren Eston Şehir, yüksek katlı binalarla kuşatılmış İstanbul’da müşterilerine doğayla iç içe alternatif bir yaşam alanı sunarken, Eston Deniz ise 1.5 km sahili ve 500’ün üzerinde yat kapasiteli marinası ile İstanbul’un marinası olan tek konut projesi olarak öne çıkıyor.

İşte Eston Şehir ve Deniz Projeleri için birbirinden farklı seçeneklerdeki cazip fırsatlar:
60 ay vadeli, vade farksız ödeme planı: Sadece % 20 peşinatla 60 ay vadeli, vade farksız ödeme imkanı. Üstelik peşinat oranı artarsa taksit tutarı düşüyor.
Artan taksitli ödeme planı: Sadece % 20 peşinat ödeyerek 330 ve 350 TL’den başlayan taksitlerle Eston’dan ev sahibi olmak artık çok kolay.
60 ay vadeli, taksit ertelemeli ödeme planı: Şimdi al, sonra öde! İster % 20 peşinatla 6 ay sonra ödemeye başla, istersen peşinatını arttır 2 yıl sonra ödemeye başla.
60 ay vadeli, peşinatsız ödeme planı: Eston Deniz ve Eston Şehir projelerinden büyük fırsat. Peşinatsız ödeme imkanı. Üstelik 60 ay vade sadece % 0.99 vade farkıyla.
Tamamı peşin ödeme planı: Tamamını peşin ödemek isteyenler için tam % 25 indirim fırsatı.

ESTON ŞEHİR

Projenin adı: Eston Şehir
Projenin lokasyonu: Bahçeşehir
Yapan şirket: Eston YAPI A.Ş.
İnşaata başlama tarihi: 2006
İnşaatı bitirme tarihi: 2017
Toplam arsa: 1 milyon metrekare (1000 dönüm)
Toplam inşaat alanı: 369 bin 306 metrekare (konut inşaat alanı)
Sosyal donatılar: Yüzme Havuzları, Yürüyüş Parkurları, Sosyal Alanlar, Çocuk Oyun Alanları, Spor Alternatifleri, Günlük Alışveriş Merkezleri
Konut bilgileri: Proje toplamda 2800 adet konuttan oluşmaktadır. Projede apartman daireleri, katlı villa, tripleks villa, ikiz ve müstakil dubleks villalar, sıra evler bulunmaktadır. Minimum ve maksimum daire büyüklükleri 65 m² ile 371m² arasında değişmektedir.

ESTON DENİZ
Projenin adı: Eston Deniz
Projenin lokasyonu: Yakuplu/Beylikdüzü
Yapan şirket: Eston Yapı AŞ
İnşaata başlama tarihi: 2006
İnşaatı bitirme tarihi: 2017
Toplam arsa: 1.2 milyon metrekare (1200 dönüm)
Toplam inşaat alanı: 621 bin 951 metrekare (konut inşaat alanı)
Sosyal donatılar: Marina, tenis, basketbol, fitness, Türk hamamı, sauna, alışveriş merkezi, su sporları imkanı, açık-kapalı yüzme havuzu, açık-kapalı otopark, çocuk oyun alanları.
Konut sayısı: 5359
Konut bilgileri: Proje toplamda 5359 adet konuttan oluşmaktadır. Projede apt daireleri, katlı villa, sıra evler, ikiz ve müstakil dubleks villalar ve müstakil tripleks villalar bulunmaktadır. Minimum ve maksimum daire büyüklükleri 78 m² ile 364 m² arasında değişmektedir.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın