Pazar, Şubat 25, 2024
Emlak HaberleriManşet Haberleri

Erkanlı Monza Ankara’da 220 bin TL’ye

Erkanli Monza ResidenceErkanlı Grup’un, Ankara İncek’te inşa ettiği çevre dostu, yenilenebilir enerji farkı ile öne çıkan Erkanlı Monza Rezidans’ında 2014’de hayat başlıyor.

Rezidans anlayışına yenilikler katan Monza Rezidans ‘ta ortak alanların elektriği rüzgâr enerjisinden sağlanacak. Projeden yatırım yapan tüketiciler yüzde 1’lik KDV avantajından da yararlanıyor.

120 ay vade 0,81 banka faiz oranı ile 2.612 TL sabit aylık ödemesi, hemen tapu ve Kasım ayı teslim tarihi avantajı ile kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Ankara İncek bölgesinde 6 farklı tipte 108 dairenin yer aldığı Monza Rezidans ‘ta, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks konut seçenekleri mevcut. 2 metre 90 santim tavan yüksekliği ile ferah bir yaşam alanı vaad eden projede 2+1 daire büyüklükleri 143 metrekareden başlıyor.

Ankara İncek bölgesi, özellikle son yıllarda markalı konut projeleri ile dikkat çekiyor. Bölgede özel okullar, üniversiteler yanı sıra kentin en üst segmenti Çankaya bölgesine olan yakınlığı ve çevre yolları bağlantısı ile pek çok inşaat firmasının ilgisini çeken İncek, yeni projeler ile gelişiyor.

Kişiye özel ödeme seçenekleri

Mimari çiziminde ünlü mimar Bünyamin Derman’ın imzası bulunan Monza Rezidans ‘ta göl manzarasıyla daire sahiplerine sakin ve huzurlu bir yaşam vaat ediyor. Şimdiye kadar yüzde 76’lik bir bölümünün satıldığı Monza Rezidans ‘ta kişiye özel ödeme seçenekleri de yer alıyor. Rezidans projesinde daire fiyatları ise 220 bin TL’den başlıyor.

Monza Rezidans‘ta KDV yüzde 1

Monza Rezidans‘ta uygulanan yüzde 1’lik KDV oranı daire almak isteyenlere önemli bir avantaj sağlıyor. Çankaya’ya 10 km mesafede, toplam 35 milyon TL’lik yatırımla hayat bulan proje, rüzgâr enerjisiyle daire sahiplerinin ortak alan giderlerini en aza indiriyor.

Web: www.erkanlimonza.com
Tel: 0312 491 62 06