Emaar Yeni İstanbul Projesi

Türk gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Toskana Vadisi’nin bize kazandırdığı itici güçle, şimdi İstanbul’a bir dünya projesi armağan etmeye hazırlanıyoruz.

Çamlıca’da hayata geçecek olan ikinci yatırımımız için dünyaca ünlü mimarlarla çalışarak projenin hazırlıklarına tüm hızımızla devam ediyoruz.

Dünya çapında seçkin bir yaşam alanı olacak olan ikinci projemiz, İstanbul’un merkezi bir bölgesi olan Çamlıca’da, 66 bin metrekare alan üzerinde inşa edilecek. Konut, alışveriş merkezi, otel, ofis ve rezidansların bir arada bulunacağı şekilde çok amaçlı olarak tasarlanan projenin çıkış noktasını dünyada örnekleri görülen, bulunduğu şehir ile özdeşleşen, şehrin tüm dünyada tanınmasını sağlayan yapılar oluşturuyor.

Farklı yaşam tarzlarına yönelik konut seçenekleri; çok fonksiyonlu ofisleri; geleneksel misafirperverliğin modern mimariyle buluştuğu The Address Hotel ve eğlenceyi alışverişle buluşturan açık ve kapalı sosyal alanlarıyla Yeni İstanbul Projesi’ni, bir çekim merkezi olmak üzere tasarlıyoruz.

Emaar Türkiye olarak, birçok “ilk” ve “en”lere ev sahipliği yapacak bu projemiz ile İstanbul’un bir dünya kenti olarak tanınmasına katkı sağlamayı hedefliyoruz.

www.emaar.com.tr

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın