Elysium Serenity Kandilli’ye büyük ilgi

Elysium-Serenity-KandilliOfton İnşaat tarafından İstanbul Kandilli’de hayata geçirilen Elysium Serenity Kandilli projesinde konumundan ulaşım olanaklarına, mimari yapısından şehrin merkezinde sunduğu huzura kadar her açıdan tercih edilen bir proje oldu.

Elysium Serene projesinin ardından Elysium Serenity Kandilli’ye de büyük ilgi gösteriliyor. İstanbul Boğazı’nda yer alan Kandilli semtinde inşasına başlanan Elysium Serenity Kandilli, gördüğü ilgi ile bölgede böyle bir projeye ihtiyaç duyulduğunu ve bu ihtiyacı da karşıladığını gösteriyor.

Elysium Serene projesinin hemen yanı başında inşa edilen Elysium Serenity Kandilli, hem Anadolu ve Avrupa yakasının en önemli noktalarına kolay ulaşım imkanı sağlıyor hem de İstanbullulara şehrin merkezinde deniz ve doğa ile iç içe yaşama ayrıcalığı sunuyor.

Toplam 5 bin 465 metrekare arazi içerisinde hayata geçirilen proje, 3 blok ve 75 daireden oluşuyor. Elysium Serenity Kandilli, 50.71 – 125.9 metrekare arasında değişen alanları ile 1+0, 1+1 ve 2+1 formatta, flat ve dubleks daire seçenekleri sunuyor. Her zevk ve ihtiyaca hitap edebilen Elysium Serenity Kandilli, eşsiz konumu ve 6 bin 925 TL’lik metrekare birim fiyatı ile yatırımcıların ilgisini çekiyor.

Kandilli’de özlenen yaşam Elysium Serenity Kandilli’de

Elysium Serenity Kandilli, konumu sayesinde İstanbul’un yoğunluğundan bunalan, sakinliği seven, yalnız yaşamayı tercih eden ve yeni evlenen genç çiftler için az katlı küçük metrekareli eşsiz bir yaşam alanı sunuyor.

Boğaziçi Köprüsü’ne 4,2 km ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 5,5 km mesafede konumlanan Elysium Serenity Kandilli, ‘açık ve kapalı yüzme havuzları, sauna ve buhar odaları ve fitness merkezi ile sakinlerine Kandilli’de günün yorgunluğundan arınacakları sosyal imkanlar sunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın