Pazar, Nisan 21, 2024
Emlak Haberleri

Elysium Park konut projesi fiyat bilgisi

Samsun’un Atakum ilçesinde, VIO İnşaat şirketi tarafından inşa edilen Elysium Park konut projesi, toplam 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Konut projesinde toplam 48 adet daire yer alıyor. Projede 4+1 tipte ve 4,5+1 tipte daire seçenekleri bulunuyor. Projedeki konutların büyüklükleri, 268 metrekare ila 264 metrekare arasında.

Yüzde 25’i satılmış durumdaki konut projesinin Ekim 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Elysium Park konut projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki en düşük daire fiyatı 700 bin TL olarak belirlendi. Konut projesinde kişiye özel ödeme seçeneklerinden faydalanarak konut sahibi olabilme olanağı mevcut.

Elysium Park konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde birçok sosyal donatı özelliği yer alıyor. Projede açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, SPA, kafe, restoran, sinema ve sosyal tesis gibi çok sayıda sosyal donatı özelliği mevcut.

Su depolu ve jeneratörlü olan projede, yangın merdiveni ve asansör var. Yerden ısıtma sisteminin olduğu konut projesindeki dairelerde ısı pay ölçer mevcut. Ebeveyn banyolu ve ebeveyn giyinme odalı olan projede, balkon ve depo da var.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa edilen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı.

Aile yaşamına uygun olarak yapılan konut projesi, şık ve modern tasarımıyla yoğun ilgi görüyor.

Konut projesinin konumu neresi?

Deniz manzaralı konut projesi, Atakum mevkiinde inşa ediliyor. Proje, merkezi konumuyla ve toplu taşıma olanaklarına olan yakınlığıyla da ilgi görüyor.

Elysium Park konut projesi, Küçükkolpınar Mah. 624. Sok. No: 28 Atakum / Samsun adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili olan bütün detaylı bilgilere 0850 888 88 46 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.