Elysium Park için yaşam başladı

Samsun’un Atakum ilçesinde Elysium Park projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje VIO İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 6 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 48 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Küçükholpınar Mahallesi’nde inşa edildi. Elysium Park projesi 624. Sokak’ta yer alıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tipine göre değişiklik gösteriyor. Elysium Park projesinde bulunan konutlar 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 268 metrekare ile 274 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipi ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Elysium Park projesindeki 4+1 konutların fiyatları 700 bin TL’den başlayarak alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim bir şekilde hazırda yer alıyor.

Telefon: 0850 888 88 46

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın