Elite Tower fiyat listesi

Yavuz Holding A.Ş. imzası ile Elite Tower projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Ankara ilinin Pursaklar ilçesinde yaşama kazandırılıyor. Projede yer alan konutların tümü ev – ofis konseptinde inşa ediliyor. Konutların çalışmaları ise tüm hızıyla devam ediyor. Proje, bünyesinde dairelerin yanı sıra dükkanlar da barındırıyor. Böylece proje, bölgedeki daire ve dükkan ihtiyacına yanıt verecek şekilde hayata geçiriliyor.

Projede bulunan konutlar toplamda 6 bin 700 metrekarelik arsa alanında yükseliyor. Elite Tower projesinde toplamda 112 adet konut yer alacak. Projede yer alan konutların aksine, bahsi geçen proje kapsamında 6 adet de dükkan yaşama kazandırılıyor.

Projede yer alan konutların özellikleri nedir?

Projede yer alan konutlar 1+1 ve 2+1 olarak tasarlanmış durumda. Elite Tower projesinde bulunan konutların büyüklükleri ise 55 metrekare ile 250 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde alıcılarına sunuluyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Elite Tower projesinde yer alan 1+1 konutlar 229 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor. Projede yer alan en yüksek 1+1 konut fiyatı 239 bin TL olarak belirlenmiş durumda. Projede bulunan 2+1 konutların fiyatları ise 339 bin TL olarak satışa çıkarılıyor.

Elite Tower projesi teslim ve iletişim bilgileri neler?

Projede yer alan ev – ofislerin çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bahsi geçen konutların 2020 yılının Ekim ayında tamamlanması ve çalışmalar bittikten sonra da alıcı veya yatırımcılarına teslim edilmesi planlanıyor.

Projede yer alan konutlar ile ilgili bilgi almak veya proje ile ilgili merak ettiklerinizi sormak isterseniz eğer 0312 309 07 10 numaralı telefon hattını arayabilirsiniz.

Site sakinleri için kameralı güvenlik ve güvenlik hizmeti bulunuyor. Bunların haricinde site sakinlerinin araçları için kapalı otopark hizmeti de proje içerisinde yer verilen donatılardan.

Projede bulunan konut ve dükkanların örnek daireleri, hazır bir durumda alıcılarını bekliyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın