Ege Yapı’dan yeni kampanya

Ege Yapı firması; Kağıthane Kordon İstanbul ve Çekmeköy ÇamlıYaka Konakları projelerinde, daire sahiplerine inşaatın tamamlanma aşamalarına göre ödeme planı sunuyor.

Ege Yapı, “Evin Yapıldıkça Öde” kampanyasını Levent ve Maslak’a komşu Kordon İstanbul ve Çekmeköy’de ÇamlıYaka Konakları ile hayata geçiriyor. Firma, yaklaşık 1 milyar TL değerindeki iki projesini inşa ederken, konut sahipleri de dairelerinin tamamlanma aşamalarına göre belirlenen plan dahilinde ödemelerini yapabilecek.

Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Kabadayı, yenilikçi bir marka olarak özel işlere imza attıklarını söyledi. Kabadayı, “İstanbul’un her iki yakasında geliştirdiğimiz projelerden Kordon İstanbul ve ÇamlıYaka Konakları yaklaşık 1 milyar TL‘lik değere sahip olacak. Projelerimizi geliştirirken sadece daire planı, otopark, peyzaj gibi fonksiyonları tasarlamıyor, bulunduğu semte katma değer sağlamayı ve ailelerimizin hayatına katacağı yaşam kalitesini arttırmayı hedefliyoruz. Halihazırda devam eden ve planlaması süren projelerimiz özgün ve fonksiyonel mimarisi, sosyal ve kültürel olanakları, akıllı mühendislik çözümleri ile sektörde fark oluşturuyor” dedi.

Kampanyada; Kordon İstanbul’un birinci etabından ev sahibi olmak isteyenlere sözleşme imzalandığında yüzde 25, kaba inşaat bitince yüzde 30, dış cephe bitince yüzde 15, ince işler bitince yüzde 10 ve teslim sırasında yüzde 20 ödeme imkanı ve ikinci etabından ev sahibi olmak isteyenlere de sözleşme imzalandığında yüzde 15, zemin kata ulaşılınca yüzde 10, kaba inşaat bitince yüzde 30, dış cephe bitince yüzde 15, ince işler bitince yüzde 10 ve teslim sırasında yüzde 20 ödeme fırsatı sunuluyor. Proje, Haziran 2020’de teslim edilecek.

ÇamlıYaka Konakları projesinde ise sözleşme aşamasında yüzde 15, zemin kata ulaşılınca yüzde 15, kaba inşaat bitince yüzde 20, dış cephe bitince yüzde 15, ince işler bitince yüzde 15 ve teslim sırasında yüzde 20 ödeme planı mevcut. Proje, Aralık 2020’de sahiplerine teslim edilecek.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın