Diamond Life nerede yükseliyor?

İstanbul’un Kartal ilçesinde, Türev Yıldız Yapı firması imzasıyla hayata geçirilen Diamond Life konut projesi, toplam 6 bin metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

144 daireden meydana gelen konut projesinde, 2+1 tipte ve 3+1 tipte konut tipleri mevcut. Projede toplam 2 adet konut bloğu yer alıyor. Projedeki bloklar 18 katlı olarak tasarlandı.

Konut projesinin Aralık 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Diamond Life konut projesi fiyat bilgisi

Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler 590 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Konut projesindeki 3+1 tipteki daireler ise 690 bin TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Konut projesinde belli peşinatlar verip kalan konut kısmı için vade farksız 36 ay taksit yapabilmek mümkün. Konut projesinin yaklaşık olarak yüzde 90’ı sahiplerine teslim edilmiş durumda bulunuyor.

Diamond Life konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı özelliği yer alıyor. Projede açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, sauna, fitness merkezi, güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi çeşitli sosyal donatı olanakları bulunuyor.

Projede asansör de bulunuyor. Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde hayata geçirilen konut projesinde yapı denetimi ve zemin etüdü yapıldı. Projede 2 bin metrekare büyüklüğünde bir de AVM yer alıyor. Şık ve modern tasarımlı konut projesi, aile yaşamına uygun bir şekilde hayata geçiriliyor.

Konut projesi nerede yükseliyor?

Proje Kartal mevkiinde inşa ediliyor. Konut projesi, Kartal metro istasyonuna 4 dakikalık uzaklıkta hayata geçiriliyor. Proje; Sabiha Gökçen Havalimanı’na 15 dakika, Avrasya Tüneli’ne 20 dakika, Kartal iskeleye 7 dakika, Marmaray’a 7 dakika ve Maltepe Park’a 7 dakika mesafede bulunuyor. Yakacık bölgesinde hayata geçirilen Diamond Life konut projesi, Kordonboyu Mah. Ankara Cad. No: 53 K: 1 Kartal/İstanbul adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili detaylı tüm bilgilere 0216 488 79 41 numaralı telefonu arayarak ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir