DAP Yapı’dan peşinatsız, ara ödemesiz, azalan taksitlerle ödeme planı

Nitelikli on binlerce markalı konut projelerini hayata geçiren DAP Yapı, konut sahibi olmak isteyenler için yeni bir kampanyaya imza attı.

Alıcıları için ‘kazandıran ödeme stratejisini’ baz alan DAP Yapı, ‘peşinatsız, ara ödemesiz ve azalan taksitlerle ödeme planı’nı devreye soktu. Bahsi geçen kampanyaya DAP İzmir ve Teras Kule projeleri dahil oluyor.

Ön talep döneminde satış rekorlarına imza atan DAP İzmir, 31-32 katlı iki bloktan meydana gelecek.Toplamda 707 konut ve ticari alandan oluşan DAP İzmir projesi her biri balkonlu ve ferah alanlı dairelerden oluşacak. Konut fiyatlarının 324 bin TL’den başladığı DAP İzmir projesine 450 milyon TL yatırım yapıldı.

DAP Yapı, İzmir’de hayata geçirilen DAP İzmir ve Kartal’daki Teras Kule’de geçerli olan kampanyada alıcılarına 1 yıl kira garantisi fırsatı sunuyor.

Bunun dışında Validebağ Konakları’nda bahsi geçen kampanya dışında ek olarak %5 peşin, vade farksız senetle ödeme fırsatı, peşinde %20 indirim + %10 KDV indirimi sunuyor. Validebağ’da %18 olan KDV, %8’e düştüğü için %10 KDV avantajı sınırlı süre için geçerli.

Telefon : 0 537 891 00 12

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın