Dap Vazo Kule’de 410 bin TL’ye

Vazo_KuleDap Yapı tarafından İstanbul Maltepe Dragos’ta inşa edilen Dap Vazo Kule’de fiyatlar 410 bin TL’den başlıyor. İstanbul Anadolu Yakası’nın Maltepe Dragos bölgesinde inşaatına devam edilen projede teslimlerin 24 ay sonra yapılması hedefleniyor. Ödeme planına göre, 48 aya kadar 0 faizle vade yapılabiliyor.

19 ve 22 kat şeklinde tasarlanmış üç bloktan meydana gelmekte olan Vazo Kule projesinde teslimler 30 ay sonra gerçekleşecek. Vazo şeklinde üç blok halinde yükselen Vazo Kule projesinde 1+1 ve 2+1 konut tipleri bulunuyor. Projenin yüzde 80’lik kısmı yeşil alandan oluşuyor. Proje için firma bünyesinde hazırlanan ödeme planına göre; daire bedelinin yüzde 40’lık kısmı peşinat olarak veriliyor. Kalan tutar için 48 aya kadar 0 faizle vade yapılıyor.

Denize yürüme mesafesinde olan Vazo Kule’yle İstanbul’un eşsiz güzelliği, Marmara Denizi’nin doyumsuz manzarası ve Adalar’ın muhteşem seyir keyfi panoramik pencereden salonunuza doluyor.

DAP Vazo Kule’de 5 yıldızlı otel konforu, lobi, danışmanlık, kat hizmeti, 7/24 özel güvenlik, yürüyüş parkurları, fitness merkezi, Türk hamamı, açılır kapanır 4 mevsim yüzme havuzu, mini alışveriş merkezi, kafeler, restoranlar, otopark ve özgürlüğe kapı açan helikopter pisti yer alıyor.

İstanbul’un yeni cazibe merkezi Maltepe Dragos’ta yükselen Vazo Kule, Kadıköy, Bağdat Caddesi, havalimanı, TEM ve E-5 bağlantı yolları, sahil yolu, marina, metro gibi kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına yakın mesafededir.

Web: www.vazokule.com.tr
Tel : 444 33 39

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir