Çınarlı Bahçe'de 180 bin liraya

İş GYO tarafından önümüzdeki ay içinde Tuzla’da temeli atılacak olan Çınarlı Bahçe, aynı bölgede gerçekleştirilecek T. İş Bankası’nın Teknoloji ve Operasyon Merkezi’ni tamamlayıcı nitelikte bir konut projesi olarak hayata geçirilecek.

İstanbul, Tuzla’da T. İş Bankası A.Ş.’nin ihtiyaçları doğrultusunda İş GYO tarafından “Teknoloji ve Operasyon Merkezi” projesinin inşasına başlanacaktır. Planlanan proje ile aynı lokasyonda bulunan karma proje kapsamında ise alışveriş merkezi, otel ve ofis alanlarının da yer alması planlanmaktadır. Bunların çok yakınında bulunan ikinci arsa üzerinde ise söz konusu karma proje ile sinerji yaratması planlanan 476 ünitelik bir konut projesine başlanmıştır.

Yükleniciliğini Mesa Mesken Sanayii A.Ş’in üstlendiği Çınarlı Bahçe’de, İş GYO’nun deneyimi ve güçlü markası, yüksek bir yapı güvenliği garanti ediyor. Çınarlı Bahçe’nin temel atma töreni ise Aralık ayı içinde düzenlenecek.

E–5 Karayoluna yaklaşık 2 km. mesafede, Tuzla ilçesi, Hatboyu Caddesi üzerinde konumlanacak proje yüksek standartlarda, donanımlı ve özgün olmasının yanı sıra, işyerleri Tuzla ve civarında olan çalışanlar için avantajlı bir lokasyonda yer alıyor. Ekim ayında satışlarına başlanan ve yoğun ilgi gören Çınarlı Bahçe projesinin teslim tarihinin Ağustos 2013 olması öngörülüyor.

Her detayı incelikle planlanan, modern bir mimari anlayışla hayata geçirilecek Çınarlı Bahçe, sakinlerine “İstanbul’da Yeni Hayat” ın tüm güzelliklerini bir arada sunuyor. Çınarlı Bahçe spor ve çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru, 7/24 güvenlik, depo ve kapalı otopark gibi detaylarla ailelere dingin ve sakin bir yaşamın anahtarını verirken; anaokulu, açık ve kapalı yüzme havuzu, market ve ticari hizmet alanları gibi ayrıcalıklarla günlük hayatı zevke dönüştürüyor. Az katlı bloklardan oluşan Çınarlı Bahçe yeşil alanları suyla buluşturan zengin peyzaj tasarımı ve koruma altına alınan koru alanı ile sakinlerine nefes alacakları bir ortam sağlıyor.

Projede büyüklükleri 58 m2 ile 211 m2 arasında değişen daire tiplerinin KDV dahil fiyatları ise şöyle:
1+1 – 180.000 TL’den başlayan fiyatlarla
1+1,5 – 220.000 TL’den başlayan fiyatlarla
2+1 – 256.000 TL’den başlayan fiyatlarla
3+1 – 335.000 TL’den başlayan fiyatlarla
4+1 – 475.000 TL’den başlayan fiyatlarla

Çağdaş insana ve çağdaş kentlere yaraşır projelere imza atan İş GYO, iş yapış biçimi, organizasyon yapısı, kurumsal değerleri ve yönetim anlayışıyla sektördeki öncü konumunu koruyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın