Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak Haberleri

Bordo Loca projesi fiyat bilgisi

Ankara’nın Etimesgut ilçesinde, Bordo 145 Yapı inşaat firması tarafından inşa edilen Bordo Loca konut projesi, toplam 37 bin 350 metrekare arsa alanı üzerinde yer alıyor.

Projede 6 blokta toplam 150 adet daire bulunuyor. Projedeki bütün konutlar 4+1 tipte ve 186 metrekare büyüklüklerde hayata geçirildi.

Konut projesinin 2020 yılının sonlarına doğru sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Bordo Loca konut projesi ödeme planı

Konut projesindeki tüm daireler 599 bin TL’den satışa çıkarılıyor. Projede banka kredisi kullanarak konut sahibi olabilme -olanağı var.

Bordo Loca konut projesi sosyal donatı olanakları

Konut projesinde birçok sosyal donatı olanağı var. Projede açık yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, fitness salonu, Fin hamamı, güvenlik, futbol sahası, basketbol sahası, kapalı otopark ve güneşlenme terası gibi çeşitli sosyal donatı özellikleri yer alıyor.

Balkonlu ve asansörlü olan projede, ısınma sistemi olarak merkezi sistem kullanılıyor. Yapı denetimi ve zemin etüdü yapılan konut projesi, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak yapılıyor.

Konut projesinin konumu

Proje, E-89 ve D-140 otoyollarının kesişim noktasında inşa ediliyor. Optimum AVM’ye yakın noktada yer alan projeden toplu taşıma olanaklarına da kolaylıkla ulaşılabiliyor. Projeden hastanelere ve diğer önemli noktalara da kolaylıkla ulaşabilme imkanı var.

Bordo Loca konut projesi, Altay Mah. Orhan Bey Cad. No: 1/97 Atayıldız Plaza Eryaman-Etimesgut/Ankara adresinde yer alıyor.

Konut projesi ile ilgili bütün detaylı bilgilere 0312 281 14 44 – 0312 503 05 83 numaraları arayıp kolaylıkla ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.