Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak Haberleri

Blue Lake Küçükçekmece için yaşam başladı

İstanbul ilinin Küçükçekmece ilçesinde Blue Lake Küçükçekmece projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Metal Yapı Konut – Karmen Yapı imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor.

Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor. Söz konusu olan proje toplamda 38 bin metrekarelik arsa alanında yükseldi. Proje bünyesinde 788 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de daire tiplerine göre değişiklik gösteriyor. Blue Lake Küçükçekmece projesinde bulunan konutlar 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 olarak inşa edilmiş durumda. Söz konusu olan konutların büyüklükleri de 60 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar 27 Mayıs Caddesi’nde inşa edildi. Blue Lake Küçükçekmece projesi No:32’te yer alıyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Blue Lake Küçükçekmece projesindeki konutlar 661 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılarına sunuluyor.

Konutların tümü hemen teslim durumunda.

Telefon: 4448128