Bilkent Nazende başlıyor

Ankara ilinin Çankaya ilçesinde Bilkent Nazende projesi hayata geçiriliyor. Bahsi geçen proje Rast Grup ve Mimmar imzası ile yaşama kazandırılıyor. Çalışmalarına tüm hızıyla devam edilen projenin 2021 yılı içerisinde tamamlanması planlanıyor. Söz konusu olan proje birbirinden bağımsız bloklardan meydana geliyor.

Modern mimarisi ile dikkat çeken proje bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Bahsi geçen proje toplamda 120 bin 159 metrekarelik arsa alanında inşa ediliyor. Bilkent Nazende projesi bünyesinde 315 adet konut barındıracak şekilde inşa ediliyor.

Projede bulunan konutlar 1637. Cadde No:16’da konumlandırılmış durumda.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Bilkent Nazende projesinde bulunan konutlar beş farklı daire tipinden meydana geliyor. Söz konusu olan projedeki konutların büyüklükleri ise daire tiplerine göre değişiklik gösterecek şekilde düzenlenmiş durumda. Projede bulunan konutlar 2+1’den 6+1’e kadara farklılık gösteren daire tiplerinden meydana geliyor. Konutların büyüklükleri ise 113 metrekare ile 459 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan donatılar nelerdir

Proje kapsamında inşa edilmekte olan konutlar için birçok donatı bulunuyor. Bilkent Nazende projesinde alıcılar için kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, Türk hamamı, fitness merkezi, kafe, basketbol sahası gibi sosyal aktivite alanları yer alıyor.

Projede yer alan konutların ödeme planı nedir?

Bilkent Nazende projesinde yer alan konutlar için kişiye özel ödeme planları mevcut.

Bahsi geçen konutların 2021 yılının Nisan ayı içerisinde tamamlanıp ardından da teslim edilmesi planlanıyor.

Telefon: 444 95 71

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın