Beylikdüzü Altın Vadi Konakları’nda yaşama bir adım kaldı

Altin Vadi KonaklariYoğun trafik, yüksek katlı yapılar, gürültü… Enerjimizi hızla tüketiyor. Neyse ki dünya metropollerinden biri olan İstanbul’da az katlı bloklarıyla insan tabiatına uygun bir proje yapılıyor. Beylikdüzü Altın Vadi Konakları, hem şehre hem denize yakın, yeşillikler içinde modern bir proje.

Kolay ulaşılabilir bir lokasyonda yer alan Altın Vadi Konakları, metrobüs, hastane, üniversite, okul ve alışveriş merkezlerine 10 dakika mesafede.

Altın Vadi Konakları’nda dış cephe ve ince işçilik çalışmalarının hızla devam ettiği projenin teslimi için sona yaklaşıldı. Satışların hızla devam ettiği projede dairelerin büyük kısmı sahiplerini bulurken, uygun fiyat, hemen tapu ve yüzde 1 KDV avantajları gibi fırsatlar sunuluyor.

Rafineri Yapı tarafından Beylikdüzü’nde 6 bin 90 metrekare arsa üzerine inşa edilen Altın Vadi Konakları’nın teslim tarihi Temmuz 2014 olarak belirlendi. 5 katlı 8 blok ve toplam 102 daireden oluşan projede 1+1, 2+1, 2+1 dubleks, 3+1, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks dairelerin meydana geliyor.

Dairelerin metrekareleri ise 82 metrekare ile 233 metrekare arasında değişiyor. Altın Vadi Konakları, son dönemde ağırlıkla çok katlı olarak tasarlanan projelerden farklı olarak beş katlı şekilde tasarlandı. Beyaz rengin hakim olduğu konutların dış cephesine dikey sütunlar eşlik ediyor.

Sadece sizin kullanımınıza özel yaklaşık 4 bin metrekare peyzaj alanına sahip Altın Vadi Konakları’nda; günlük hayat alıştığınız görüntülerin dışına taşınıyor. Projede sosyal alanlar kapsamında yer alan açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness merkezi, sauna, çocuk oyun alanları, kapalı otopark, güvenlik ve 7/24 saat kamera sistemi mevcut.

Web: www.altinvadikonaklari.com
Tel: 0212 876 30 96

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın