Beykent’e ev ofis projesi

AR Şirketler Grubu, Beykent’te Arluxia Home Office projesini inşa ediyor. Tamamen ev ofislerden oluşan proje, bu ay içinde satışa çıkacak. AR Şirketler Grubu, Beykent’te Arluxia Home Office projesini inşa ediyor. Büyükçekme Gölü ve Marmara Denizi’ni gören Arluxia Home Office, 60 milyon dolar yatırımla inşa ediliyor. Bu ay içinde satışa çıkacak proje zemin + 7 kat + çatı + 2 bodrum kattan oluşuyor. Binanın tasarımı 2 Design Group tarafından yapıldı. Her katta 71 metrekareden başlayan ev ofis dairelerden kat başına 3.447 metrekare flat ofislere uzanan modüler 156 ofis + 29 mağaza + 10 restaurant + 1 spor salonunun bulunduğu projede, daireler birleştirilerek kullanılabiliyor. Metrekaresi 1.500 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Arluxia Home Office’nin sunduğu hizmetler arasında, kişiye özel tahsis edilmiş Mercedes E serisi marka araçlarla 30 TL’ye Atatürk Havaalanı’na VIP ulaşım hizmeti, fuar ve metrobüse ring seferler, acil durumlar için ilk yardım hizmeti, ücretsiz web tasarım ve kişisel asistan hizmeti yer alıyor. Ayrıca Arluxia Home Office’de mülk sahibi olanlar FULLVIP Kart ayrıcalığı ile yüzde 10 indirimle akaryakıt alacaklar.

Arluxia Home Office, atrium sayesinde gün ışığından kopmayan, elektrik tüketimini azaltan yaşam alanları sunuyor. Arluxia Home Office projesinde seçkin markaların bir arada olacağı Arluxia S-Mall, restoran ve mağazalardan oluşuyor. Projede ayrıca Roof Life isimli çatı terası, Bey-Fit isimli spor ve yaşam merkezi ile, deniz ve göl manzaralı Bey-Spa da bulunuyor.

Hürriyet

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın