Bayraklı Tower’da son 55 ofis

İzmir’de Kavuklar Grubu-Miray İnşaat ortaklığıyla hayata geçen, 100 metreyi aşan toplam 27 kattan oluşan Bayraklı Tower’daki ofislerin yüzde 70’i satıldı. Kalanlar için yıl sonuna kadar yüzde 25 peşin, 24 ay sıfır faizli ödeme avantajı sunuluyor.41 yıllık ticaret geçmişiyle İzmir’in yükselen değeri olan Kavuklar’ın ana hissedarı olduğu ve Miray İnşaat ortaklığıyla hayata geçen Bayraklı Tower, ticaretin yeni merkezi Bayraklı’da hızla yükseliyor. Şu anda otopark alanları dahil inşaat aşamasında 10’uncu katı yapılan Bayraklı Tower’da tanıtım çalışmaları öncesinde başlayan satışlar Yeni Kent Planı’nın onaylanmasıyla hızlandı.

Kullanılan üstün teknolojiyle İzmir’in en akıllı binası olacak Bayraklı Tower’da, ofislerin yüzde 80’i İzmirliler, yüzde 20’si ise yurtdışı ve Türkiye’nin çeşitli bölgelerindeki yatırımcılar tarafından satın alındı. Yatırımcılar arasında medikal, uluslararası taşımacılık, avukat, bilişim, lojistik, medya gibi pek çok sektörün önde gelen oyuncuları yer alıyor.

Türkiye’nin Manhattan’ı

Bayraklı Tower’ın satış performansıyla İzmir’de bir ilke imza attığını belirten Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme Grup Başkanı Metehan Kavuk, şu bilgileri verdi:
“İzmir ticaret hayatının sekiz yıldır beklediği karar geçtiğimiz haftalarda onaylandı. Bu haber, İzmir’in büyüme, gelişme sürecinde çok etkili olacak. Bayraklı ve Alsancak’ı kapsayan imar planıyla bu bölgeler Türkiye’nin Manhattan’ı olacak. Bayraklı Tower, İzmir’in İpek Yolu Ankara Caddesi’nde bitecek ilk gökdelen projesi olması ve ulaşım avantajıyla yatırımcıların odak noktası haline geldi. İzmir’e yakışanı yapmak için çıktığımız bu yolda İzmirliler bize ve projemize büyük bir güven duyarak, biz daha temelini atmadan yatırım yapmaya başlamışlardı. Bu ilginin artarak devam etmesi de gösteriyor ki, İzmir büyümek istiyor. Biz de Kavuklar olarak İzmir’in büyüme sürecinde en önemli konu olan kentsel dönüşümün bir parçası olacağız. Bayraklı Tower’la başlayan bu katkımız İzmir’i devler liginde daha üst sıralara taşıyacak projelerle devam edecek.”

YÜZDE 25 PEŞİN 24 AY SIFIR FAİZ

Ticaret hacmi ve ülke ekonomisindeki iddiası her geçen gün artan İzmir’in ticaret sembolü olacak Bayraklı Tower’da, 88 ile 987 metrekare arasında değişen toplam dokuz farklı ofis tipi bulunuyor. Metrekare fiyatı ortalama 2 bin dolardan başlayan ofisler, 2011 sonuna kadar yüzde 25 peşin ve 24 ay sıfır faiz avantajıyla satışa sunuluyor.

Hürriyet

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın