Banyoda su tasarrufu nasıl yapılır

GROHE EcoJoy teknolojisi, banyoda yüzde 50’ye varan veya daha fazla tasarruf yapılmasını mümkün kılıyor. Örneğin, tek kumanda kollu bataryaları, diğer üreticilerin sunduğu su bataryalarının on litrelik tüketime kıyasla dakikada sadece 5,7 litrelik sürekli akış hacmi sağlıyor. Entegre su tasarruf teknolojisine veya EcoButton düğmesine sahip GROHE duşları su tüketiminin kontrolünü kullanıcıların parmaklarının ucuna taşıyor.

Suyun çoğunluğu banyoda tüketiliyor
Haneler, küresel su tüketiminin yaklaşık onda birini oluşturuyor. İnsanlar suyu her gün çamaşır ve bulaşık yıkamanın, yemek yapmanın ve su içmenin yanı sıra kişisel hijyen, evlerini temizlemek ve bahçelerini sulamak gibi farklı nedenlerle kullanıyor. Suyun çoğunluğunun duş ve banyo, el yıkama ve tuvalet yıkama gibi işler için kullanıldığı düşünüldüğünde, banyoda su tasarrufu sağlayan teknolojilerin kullanımı da özellikle önem kazanıyor. Su akışı, performans ve konfordan taviz vermeksizin her su çıkış noktasında sınırlandırılabiliyor. GROHE, birlikte kullanıldığında, su tasarrufunda karşılaşılan zorluklara sürdürülebilir bir çözüm sağlayan, cazip tasarımlı ürünler sunuyor.

%100 konfor ile %50 veya daha fazla tasarruf
GROHE EcoJoy® teknolojisi, banyoda yüzde 50’ye varan veya daha fazla tasarruf yapılmasını mümkün kılıyor. Örneğin, tek kumanda kollu bataryaları, diğer üreticilerin sunduğu su bataryalarının on litrelik tüketime kıyasla dakikada sadece 5,7 litrelik sürekli akış hacmi sağlıyor. Entegre su tasarruf teknolojisine veya EcoButton düğmesine sahip GROHE duşları su tüketiminin kontrolünü kullanıcıların parmaklarının ucuna taşıyor. GROHE termostatlarında da, akış hızının yüzde 50’ye varan oranlarda azaltılmasına imkan veren EcoButton düğmesi ile doğru sıcaklığı ararken su israfının önüne geçiyor.

Tuvaletlerdeki yıkama sistemleri ise, kullanıcıların gerekli su miktarını seçmesine imkan veren bir start/stop düğmesi veya çift hacimli yıkama özelliğine sahip. Tüketicilerin evlerindeki tüm su çıkış noktalarını bu akıllı teknoloji ile donatabilmesini sağlamak için de, mutfak lavabosu için uyumlu GROHE EcoJoy® bataryaları da bulunuyor. GROHE EcoJoy®, bu şekilde konfor ve rahatlıktan hiçbir taviz vermeksizin günlük su tüketimi azaltarak hem çevre korumaya hem de ev bütçelerine katkı sağlıyor.

Doğanın en hayati unsurunu korumaya büyük önem veren GROHE, sürdürülebilir ürünler geliştiriyor. Sürdürülebilirliğin evde başladığını gören ve sayıları giderek artan tüketiciler de bu konudaki duyarlılıklarının GROHE ürünleriyle karşılandığına
güveniyorlar.

 

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın