Banu Evleri Ispartakule 2’de yaşam başladı

Hasanoğlu İnşaat tarafından İstanbul’un en hızlı ve planlı olarak gelişen semtlerinden Ispartakule’de hayata geçirilen Banu Evleri Ispartakule 2 projesinde yaşam başladı.

Yüzlerce aileyi konut sahibi yapan Hasanoğlu Şirketler Grubu, Banu Evleri markasıyla bulunduğu bölgede müjdeli haberler vermeye hazırlanırken, Ispartakule 2 projesinde anahtar teslimlerine de başladı.

Firmanın İstanbul, Ispartakule bölgesindeki üçüncü projesi olan Banu Evleri Ispartakule 2 projesinden daire satın alanlar 2019 yılını taşınma telaşıyla birlikte karşıladı.

Banu Evleri Ispartakule 2 projesi yaklaşık iki yıl önce satışa sunulmuştu. Toplam 18 bin metrekare yüzölçümüne sahip arsa alanı üzerinde inşa edilen Banu Evleri Ispartakule 2 projesi 4 blokta toplam 220 adet konut ve 17 adet ticari üniteden meydana geliyor. Kalan son daireler için müşterilere cazip ödeme seçenekleri sunulan projede satışlarda devam ediyor.

Hasanoğlu İnşaat ikisi Ispartakule’de, ikisi de bölgenin 3 km uzağındaki Bahçekent bölgesinde olmak üzere 4 butik proje için hazırlıklara başladı.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın