Bahçeşehir Hayat konut tipleri

İstanbul’un Avrupa yakasındaki Başakşehir ilçesine bağlı Bahçeşehir’de, Atmaca Gayrimenkul şirketi tarafından inşa edilen Bahçeşehir Hayat konut projesi, toplam 17 bin metrekare arsa alanı üzerinde hayata geçiriliyor.

Toplam 13 adet bloktan oluşan projede, 150 adet bağımsız bölüm mevcut durumda. Projenin toplamda 3 bin metrekaresi ticari ünitelere ayrıldı. Konut bloklarının 6 katlı olarak tasarlandığı projede, 2+1 tipte ve 3+1 tipte konutlar var. Projedeki 2+1’ler net 82 ila 97 metrekare, 3+1’ler ise net 99 metrekare büyüklüğe sahip.

Projenin Eylül 2019 tarihinde sahiplerine teslim edileceği öngörülüyor.

Bahçeşehir Hayat projesi ödeme seçenekleri

Konut projesindeki 2+1 tipteki daireler 585 bin TL ila 700 bin TL arasında fiyatlarla, konut projesindeki 3+1 tipteki daireler ise 750 bin TL’den başlayan fiyatlarla alıcıya sunuluyor.

Konut projesinde şirket bünyesinde yüzde 25 peşinat verip 36 ay taksit yapılabiliyor. Bu ödeme planında yüzde 10 indirimden de faydalanılabiliyor.

Bahçeşehir Hayat konut projesi sosyal donatı özellikleri

Konut projesinde çok sayıda sosyal donatı özelliği bulunuyor. Projede açık yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, güvenlik, kameralı güvenlik, basketbol sahası, kapalı otopark ve yürüyüş parkuru gibi birçok sosyal donatı alanı var.

Su depolu ve hidroforlu olan projede, jeneratör ve asansör de bulunuyor. Ankastre beyaz eşyalarla donatılmış durumdaki projede, merkezi ısıtma sistemi tercih ediliyor. Dairelerde ısı pay ölçerin de bulunduğu projede ebeveyn banyosu ve balkon da mevcut durumda.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak hayata geçirlen konut projesinde, yapı denetimi ve zemin etüdü de yapıldı.

Konut projesinin tam konumu neresi?

Alçak katlı bloklardan meydana gelen proje, İstanbul’un gelişmekte olan bölgelerinden Arnavutköy’de inşa ediliyor.

Bahçeşehir Hayat projesi, Şamlar Mah. 2801. Sok. Bahçeşehir/İstanbul adresinde hayata geçiriliyor.

Karma proje ile ilgili detaylı tüm bilgilere 0212 412 1 222 numaralı telefonu arayıp ulaşabilmek mümkün durumda bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir