Avangart İstanbul görücüye çıktı

Emlak Konut güvencesiyle Gül Proje tarafından İstanbul, Avrupa Yakası, Seyrantepe’de hayata geçirilen Avangart İstanbul projesi yapılan basın toplantısı ise görücüye çıkarıldı.

Avangart İstanbul projesinin 20 Şubat 2018 tarihinde yapılan basın toplantısında Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Gül Proje Yönetim Kurulu Başkanı Metin Gül ve Gül Proje Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ali Gül ve Sönmez Aydın yer aldı.

İstanbul’un önemli ulaşım yollarına olan yakınlığı ile dikkat çeken bir bölgede yer alan Avangart İstanbul projesi 36 bin 750 metrekarelik arazide hayata geçiriliyor.

İstanbul’un değerli bölgelerinden Seyrantepe’de yükselen Avangart İstanbul projesi 11 blokta toplam 935 adet konut ve 18 adet mağaza veya dükkandan meydana geliyor.

1+0 daire tipinden 4+1 daire tipinde kadar değişen farklı büyüklüklerdeki dairelerden meydana gelen Avangart İstanbul projesinin 2019 yılı Aralık ayı gibi tamamlanması hedeflenmektedir.

Büyük yatırım fırsatının sunulduğu Avangart İstanbul Evleri projesinde yer alan konutlar 504 bin TL’den başlayan cazip fiyatlarla satışa sunuldu. Projede 84 aya varan vadeler ve yüzde sıfır faiz ile ev sahibi olma imkanı sunuluyor.

Atatürk Havalimanı’na 27,8 km, Levent’e 5,1 km, Taksim’e 10.9 km, TT Arena’ya 0.35 km, Maslak’a 3,6 km, Beşiktaş’a 6,8 km mesafede yer alan Avangart İstanbul projesinde spor alanları, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları, kapalı yüzme havuzu, sauna, kapalı otopark, güvenlik gibi ortak alanlar yer alıyor.

Tel: 0212 289 85 85

Emlakbulten.Com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir