Artmahal Urla Kekliktepe Evleri site özellikleri

İzmir’in en gözde tatil bölgelerinden Urla ilçesinde, Artmahal Yapı inşaat firması tarafından hayata geçirilen Artmahal Urla Kekliktepe Evleri projesi, toplam 7 bin metrekare arsa alanı üzerine inşa ediliyor.

Toplam 6 adet müstakil villadan oluşan konut projesi, butik konseptiyle ilgi görüyor. Bütün konutların 3+1 tipte olduğu projedeki villaların büyüklükleri, brüt 235 metrekare net ise 180 metrekare. Yeşil alanları bol olan konut projesinin Aralık 2019 tarihinde sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor.

Artmahal Urla Kekliktepe Evleri ödeme seçenekleri

Kaba inşaatı tamamlanan konut projesindeki villalar, toplam 2 katlı olarak tasarlandı. Projedek, villaların fiyatları 2 milyon 350 bin TL’den başlıyor.

Kişiye özel ödeme seçeneklerinden yararlanarak konut sahibi olabilmenin mümkün olduğu Artmahal Urla Kekliktepe Evleri projesinde, inşaat firması bünyesinde taksitlendirme yaparak ya da ipotek kredisi programından yararlanarak da konut sahibi olunabiliyor. Proje, modern mimarisiyle ilgi görüyor.

Konut projesinin sosyal donatı olanakları

Akıllı ev sistemine sahip olan konut projesinde, yerden ısıtma ve yerden soğutma sistemleri yer alacak. Her villlaya ait tam 200 metrekare büyüklüğünde yeşil alana sahip olan projede; özel tasarıma sahip olan açık yüzme havuzu ve kapalı otopark gibi çeşitli sosyal donatı olanakları var. Isıtma sistemi olarak kombinin tercih edildiği proje, deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun bir şekilde inşa ediliyor. Projenin dış cephesinde, özel ahşap ve taş kaplama malzemeler bir arada kullanılıyor.

Çeşme Otobanı’na 1 dakika, Çeşmealtı Marina’ya 5 dakika, İskele’ye 5 dakika, Kitesurf Merkezi’ne 15 dakika, İYTE’ye 20 dakika, Güzelbahçe’ye 10 dakika, Çeşme Alaçatı’ya 20 dakika, Narlıdere’ye ise 20 dakika mesafede yükselen proje, merkezi bir konuma sahip.

Tatilcilerin gözdesi olan konumuyla dikkat çeken Artmahal Urla Kekliktepe Evleri projesi, Yenice Mah. Sefaköy Cad. 35430 Urla/İzmir adresinde konumlanıyor.

Proje ile ilgili bütün bilgilere 0232 999 80 84 numaralı telefonu arayarak ulaşılabiliyor.

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın