Cuma, Aralık 1, 2023
Emlak Haberleri

Arma Vita fiyatları

Konya’nın Selçuklu ilçesinde Arma Vita projesi hayata geçirildi. Bahsi geçen proje Okkalar İnşaat firmasının imzası ile yaşama kazandırıldı. Modern mimarisi ile dikkat çeken proje birçok açıdan bulunduğu bölgede adından söz ettirmeyi başarıyor. Söz konusu olan projedeki konutlar yaşama hazır bir şekilde alıcılarını bekliyor. Bahsi geçen proje bu yönü ile zaman sıkıntısı olan alıcılar için avantaj sağlıyor. Aynı zamanda hemen teslim durumundaki konutlar sayesinde bölgedeki beklemek istemeyen alıcıların da ilgisini görüyor.

Projede dairelerin yanı sıra dükkanlar da inşa edilmiş durumda. Bu sayede söz konusu olan proje bölgedeki daire ihtiyacının yanı sıra dükkan ihtiyacına da hitap ediyor. Söz konusu olan proje toplamda 21 bin 350 metrekarelik arsa alanında yükseldi. Arma Vita projesi bünyesinde 96 adet konut barındıracak şekilde yaşama kazandırıldı.

Projede yer alan konutların özellikleri nelerdir?

Söz konusu olan projedeki konutlar tek bir daire tipinden meydana geliyor. Bahsi geçen projedeki konutların büyüklükleri de değişiklik gösteriyor. Arma Vita projesinde bulunan konutlar 3+1 olarak inşa edilmiş durumda. Projede yer alan konutların büyüklükleri ise 135 metrekare ile 168 metrekare arasında değişiyor.

Projede yer alan konutların fiyatları ne kadar?

Proje kapsamında inşa edilmiş olan konutlar, daire tipleri ve konutların büyüklüklerine göre değişiklik gösterecek şekilde ücretlendirilmiş durumda. Arma Vita projesinde yer alan konutların fiyatları 324 bin TL’den başlıyor, 430 bin TL’ye kadar yükseliyor.

Projede yer alan konutlar nerede inşa edildi?

Bahsi geçen konutlar Yazır Mahallesi’nde inşa edildi. Arma Vita projesi Ayçeken Sokak’ta konumlandırılmış durumda.

Projenin 2020 yılı Aralık ayı içerisinde tamamlanarak daire sahiplerine teslim edilmesi planlanmaktadır.

Telefon: 4446552