Ankanatura’da 340 bin TL’ye

Akşan Grup şirketlerinden Akşan Prokar Gayrimekul Yatırım AŞ tarafından Ankara Beysukent’de inşa edilen Ankanatura projesinde fiyatlar 340 bin TL’den başlıyor.
Türkiye’nin ilk çok katlı çelik konut projesi olan AnkaNatura, 20 bin m2’si yeşil alanlara ayrılmış 69 bin m2’lik alana yayılan 208 konuttan oluşuyor.

AnkaNatura, Bahçe Dubleksi, Teras Dubleksi, Ara Kat Dubleksi, 2+1 Daire gibi farklı beklentilere uygun, farklı daire tiplerinden oluşuyor. Benzersiz akıllı ev teknolojisiyle hem hayatınızı kolaylaştırıyor, hem de enerji tasarrufu yaparak, bütçenizi ve geleceğimizi koruyor.

AnkaNatura’da 2+1 Daireler, Bahçe Dubleksleri, Ara Kat Dubleksleri ve Teras Dubleksleri bulunuyor. AnkaNatura’nın 2013 yılının Haziran ayında bitirilmesi planlanıyor.

AnkaNatura; açık spor alanları, basketbol sahası, tenis kortu, çocuk oyun alanları, ortak yeşil alanlar, misafir otoparkları, 1000 m2’lik sosyal tesis, kışın kapalı yazın açık olarak kullanılabilen yüzme havuzu, fitness, sauna, cafe-bar ve marketiyle yaşamı keyifli kılacak tüm sosyal alanları da bünyesinde barındırıyor

Emlakbulten.Com

Bir Cevap Yazın